Menüsü

Air Inuit

En uygun Air Inuit uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Inuit havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Inuit ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Inuit havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Inuit havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Inuit uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Inuit

Air Inuit

Air Inuit şirketi, 1978 yılında Quebec-Kanada’da kurulmuştur. Kanada iç hat uçuşları ve kargo taşımacılığı gerçekleştirmektedir. Kanada ülkesi içinde ki 21 farklı noktaya sürekli olarak uçuşlar düzenlemektedir. 600 çalışanı bulunan şirket 2016 yılında 1.5 milyon yolcuya hizmet vermiştir.

Bagaj

El Bagajı: 1 parça ve maksimum 5 kg ağırlığında ki bagajlar, el bagajları olarak kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajı: 1 parça ve maksimum 20 kg ağırlığında ki bagajlar, check-in bagajları olarak kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business Class ve Ekonomi Class olmak üzere 2 çeşit rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 24 saat öncesinden 2 saat öncesine kadar aktif olarak hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle Beechcraft King Air, Boeing 737, DHC6 Twin Otter, Bombardier Dash 8 ve Hawker Siddeley HS 748 model uçaklarıyla 29 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Kuujjuaq Havaalanı

Havalimanı 1941 yılında Kuujjuaq-Quebec, Kanada’da kurulmuştur. Kuuijuaq şehir merkezine uzaklığı 2.8 km’dir. Havalimanı Kanada devleti tarafından idare edilmektedir. Air Inuit ve First Air şirketleri havalimanında hizmet vermekte olup Kanada içinde ki 27 farklı noktaya havalimanından ulaşım sağlanmaktadır. Havalimanında döviz bürosu, Wi-Fi, bankamatik, ilk yardım kabini, restoran, eczane ve market bulunmaktadır.

Yemek

Air Inuit şirketi, uçuş süresi ve varış noktasına göre çeşitli yiyecek ve içecek servisi sunmaktadır. Uçuşlarda ana yemek, sandviç, salata, soğuk ve sıcak içecekler servis edilmektedir.

Not: Yemek servisi sadece Boeing 737 ve Dash-8 model uçaklarla yapılan uçuşlarda yolculara sunulmaktadır.