Menüsü

Jetstar Asia

En uygun Jetstar Asia uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Jetstar Asia havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Jetstar Asia ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Jetstar Asia havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Jetstar Asia havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Jetstar Asia uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Jetstar Asia

Jetstar Asia

Jetstar Asia Airways  2004 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi Singaphur da yer almaktadır.Jetstar Asia Airways ulusal ve uluslararası hedefleri olan düşük maliyetli havayolu şirketi oldu. Havayolu şirketi Güneydoğu ve Doğu Asya,Avusturya,Yeni Zenlanda ve Hawai gibi yerlere yolcu hizmet sunmuştur. 2014 yılında şirket faaliyetlerini durdurmurmuştur.

Bagaj

Jetstar Asia Airways şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı destinasyona ve rezervasyon sınıflarına  göre değişmiştir. Kabin bagaj olarak izin verilen sınırlama 1 adet ve 7 kg olarak belirtilmiştir. Business sınıflarında ise sayı 2 adet olarak belirtilmiştir. Kayıtlı bagaj limiti sınırlaması ise farklı rezervasyon sınıfı ve destiansyona göre 15 ile 40 kg arasında değişmektedir.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine faaliyette olduğu dönem Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermiştir.

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti faaliyette olduğu dönem içerisinde  sunmuştur.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 18 adet A320-200  uçaklarından oluşmaktadır.

Singapur Changi Havalimanı

Singapur Changi Havalimanı ya da Changi Havalimanı Singapur'un doğusundaki Changi bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdir. Changi Havalimanı, Singapur'un en büyük havalimanı, aynı zamanda Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanları arasında yer almaktadır. 1981'de faaliyete geçen havalimanı günümüzde yaklaşık 80 ülkede 300 noktaya uçuş gerçekleştirilen önemli bir bağlantı merkezi konumundadır. Her hafta ortalama 6,500 uçağın inip kalktığı Changi, 2015'te 55,448,964 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı 3 Terminali ile hizmet vermtektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirket müşterilerine farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak çeşitli  yemek hizmeti sunmuştur. Şirket Business sınırları dışında atıştırmalık ve paket gıdaları yolcuların hizketine sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Jetstar Asia yolcularına uçakta müzik dinleme, film izleme ve oyun izlemelerine olanak sağlamaktadır.