Menüsü

Silver Airways

En uygun Silver Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Silver Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Silver Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Silver Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Silver Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Silver Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Silver Airways

Silver Airways

Silver Airways diğer ismi ile Gulfstream İnternacional Airlines ABD’nin   Florida eyalietindeki Broward County merkezli havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 21 Mayıs 2011 yılında kurulmuş ve 15 Aralık 2011  yılında faaliyetlerine başlamıştır. Havayolu şirketi yurtiçi ve uluslararası olmak üzere Bahamalar, Pennsylvania, Virginia, Washington ve Batı Virginia'ya günlük tarifeli uçuşlar yapmaktadır.

Bagaj

Silver Airways şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj için 23 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagaji olarak ise koltuğun altında sığacak boyutta  olması gerekmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına tek tarifeden oluşan bir rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Mobil ve Web Check-in işlemleri sunmaktadır.Uçağın kalkış saatine 24 saat kala başlayıp 2 saat kalaya kadar devam eder.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 23 adet Saab 340 B oluşmaktadır.

Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı

ABD'de Florida eyâletinin Fort Lauderdale kentinde hizmet veren havalimanı 1 Mayıs 1929 yılında hizmete açılmıştır. Havalimanı Fort Lauderdale kentinin 5 km güneybatısında, Miami şehrinin ise 35 km kuzeyinde yer almaktadır. Havalimanı yolcu trafiği bakımından da yoğun olmakla birlikte 2015 yılında havaliamanı 26,941,511 yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanı 4 terminali ile faaliyet göstermektedir.  Havalimanına ulaşım ağırlıklı olarak otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır. Havalimanında yolcuların yemek yiyebilecekler ve alışveriş yapabilecekleri restoranlar ve alışveriş yerleri mevcuttur.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek seçeneğinden oluşan bir hizmet sunmaktadır. 

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi müşterileri yanlarında  evcil hayvan taşıyabilmelerine olanak sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanmak isteyen yolcuların havayolu şirketinin belirlediği kriterleri yerine getirmek durumundadırlar.