Menüsü

Air Urga

En uygun Air Urga uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Urga havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Urga ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Urga havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Urga havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Urga uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Urga

Air Urga

Air Urga Ukrayna'nın  Kropyvnytskyi şehri merkezli bir havayolu şirketidir. 1993 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi charter  uçak seferleri düzenlemektedir. Yunanistan, Slovakya, Makedonya Cumhuriyeti, Türkiye, Suriye, Birleşik Arap Emirlikleri, Almanya, İtalya, Danimarka, Bulgaristan ve Kıbrıs'a olmak üzere seferler düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketi tarafından belirlenen bagaj sınırlaması hakkında daha detaylı bilgi şirketin iletişim noktalarından verilmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Air Urga  şirketi yolcularına rezervasyon sınıfı olarak çok fazla seçenek sunmamaktadır.

Online check-in

Havayolu şirketinin yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Air Urga  şirketinin uçak filosu Saab 340B, Saab 340B Plus, Antonov An-26-100, Antonov An-26 ve Cessna 172 uçaklarından oluşmaktadır. 

Kropyvnytskyi Havaalanı

Kropyvnytskyi havalimanı Ukrayna'nın  Kropyvnytskyi şehrinde hizmet  veren bir havalimanıdır. Kropyvnytskyi havalimanı  aynı zamanda Ukrayna Devlet Uçuş Okulu'na da hizmet etmektedir. 22 Ekim 2010 tarahinde uluslararası terminali hizmete açılmıştır. Yeni terminal 500 metrekare alana sahiptir. Havalimanı yolcu trafiği bakımından yoğun bir havalimanı değildir. Ulaşım ağırlı olarak toplu taşım araçları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Şirket uçuşlarında yolcularına kısıtlı bir yemek menüsünden oluşan bir hizmet vermektedir.