Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc en ucuz uçak bileti fiyatlarını bulun

1

Air Arabia Maroc havayolunun en iyi fırsatları

Gidiş - dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Filtreleri göster
Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc

Air Arabia Maroc Nisan 2009 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi Orta Doğu ve Kuzey Afrikan'ın ilk en büyük Düşük maaliyetli havayolu taşıyıcısıdır. Havayolu şirketi Orta Doğu,Kuzey Afrika, Asya ve Avrupa'ya olmak üzere 101 noktadan fazla yere hizmet vermektedir.

Bagaj

Air Arabia Maroc şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj için 32 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagaji olarak ise 10 kg olarak belirlenmiştir. Ayrıca 2 yaş ve altı çocuklar için bir çantaya izin verilmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına tek tarifeden oluşan bir rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Mobil ve Web Check-in işlemleri sunmaktadır.Uçağın kalkış saatine 12 saat kala başlayıp 3 saat kalaya kadar devam eder.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 4 adet Airbus A320-214 uçaklarından  oluşmaktadır.

Mohammed V Uluslararası Havalimanı

Mohammed V Uluslararsı Havaalanı  Fas'ın batısında, Atlas Okyanusu kıyısında yer alan liman kenti Casablanca'da hizmet vermektedir. Havalimanı Casablanca şehrin 30 km güneyinde yer almaktadır. Havaalanını 2014 yılında yaklaşık 8 milyon yolcuya hizmet vermiştir. . Havalimanı 3 adet yolcu terminali ve 2 kargo  terminallerinden oluşan toplamda 5 terminal, ile faaliyet göstermektedir.  Havalimanına ulaşım araba tren taksi özel servis ve otobüsler aracılığı ile sağlanmaktadır. Havalimanında yolcuların yemek yiyebilecekler ve alışveriş yapabilecekleri restoranlar ve alışveriş yerleri mevcuttur.  

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi engelli yolculara ücretsiz tekerlekli sandalye sunmaktadır. Bu hizmet, aynı onaylayan bir doktor raporu olarak yolcu destekleyici belge taşıyan kaydıyla ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Tüm Air Arabia uçak kabin özel ihtiyaç ve kabin içinde yaşlı yolculara yardımcı olmak için özel bir tekerlekli sandalye ile donatılmıştır. Rezervasyon yerleştirerek önceden gerekli hizmeti hazırlamak için, havayolu şirketini bilgilendirmesi  tavsiye edilir.