Menüsü

Sichuan Airlines

En uygun Sichuan Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Sichuan Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Sichuan Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Sichuan Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Sichuan Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Sichuan Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Sichuan Airlines

Sichuan Airlines

Sichuan Airlines 1986 yılında kurulmuş Çin'de hizmet veren bir havayolu şirketidir. Sichuan Airlines yurtiçine genellikle bölgesel uçuşlar olmak üzere  uluslararası hedeflere de havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Sichuan tarifeli iç hatlar uçuşları yapan ülkedeki küçük havayollarından birisidir.

Bagaj

Sichuan Airlines şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıfına göre değişmekte olup, kayıtlı bagaj sınırlaması Economy sınıfları için  2 adet ve 23 kg, Business sınıfları için ise 2 adet ve 32 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagaji ise 5 kg dan ibarettir.

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi yolcularına Economy, First ve Business sınıflarından oluşan üç farklı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Havayolu şirketi  yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Web Check-in işlemleri sunmaktadır. Uçağın kalkış saatine 48 saat kala başlayıp 4 saat kalaya kadar devam etmektedir. 

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 101 adet Airbus uçaklarından oluşmaktadır.  

Chengdu Shuangliu Havaalanı

Chengdu Shuangliu Havaalanı  Çin'in Siçuan eyaletinin başkenti Çengdu'da hizmet vermektedir. Havaalanı Chengdu'nun yaklaşık 16 km güneybatısında yer almaktadır. Chengdu Shuangliu Havaalanı önemli bir havacılık merkezidir. Havaalanı 2015 yılında dünyanın en iyi 30 havaalanı arasında yer almıştır. Aynı yılın verilerine göre havalimanını ziyaret eden yolcu sayısı 42.2 milyona ulaşmıştır. Havaalanından şehire ulaşım otobüs taksi yüksek hızlı tren veya yer altı ulaşımı olarak metro ile sağlanmaktadır. Havalimanı iki terminali ile hizmet vermektedir.

Yemek

Sichvan Airlines seferlerinde genel olarak atıştırmalık yiyecekler ve içecekler servis etmektedir. Özel yemek şipariş vermek isteyen yolculara şirket böyle bir olanak sağlamaktadır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi hamile kadın veya yaşlılar gibi yardıma ihtiyaç duyan yolcular için özel hizmetler sunmaktadır. Tekerlekli sandalye hizmeti engelli yada yaşlı kişiler için kullanılmıştır.