Menüsü

Germanwings

Advertisement

En uygun Germanwings uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Germanwings havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Germanwings ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Germanwings havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Germanwings havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Germanwings uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Germanwings

Germanwings

Düşük maliyetli hava yolu şirketi Eurowings 1997 yılında kurulmuştur. 2002 yılında adı Germanwings olarak değiştirilmiş ve 2009 yılından bu yana da Lufthansa grubu tarafından sahiplenilmiştir. Kuruluşundan bu yana sürekli büyüyen şirket, şu anda Avrupa’da bulunan diğer tüm düşük maliyetli hava yolu şirketleri ile yarışmaktadır. Germanwings, Austrian Airlines gibi Lufthansa grubundan olan şirketlerin bazıları ile işbirliği yapmaktadır ve bu işbirliğinden pay ortaklığı anlaşması doğmuştur. Hava yolunun merkezi Cologne şehrindedir.

Bagaj

Bagaj ağırlık, boyut ve adet limıtlerı rezervasyon sınıfına ve destinasyona göre değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Germanwings yolcuları üç adet başlıca rezervasyon sınıfından faydalanmaktadır. Ekonomik olan Basic tarifesi ile Miles&More programı aracılığıyla uçuş, el bagajı ve mil kazanılabilmektedir ancak bu tekliflerin diğer hava yolu firmaları ile birleştirilmesi mümkün değildir. Standart Smart tarifesi uçuşlarda bir adet bagaj, ücretsiz yemek ve içecek fırsatını yolculara sunmaktadır. Ayrıca bu sınıfa dahil yolcular koltuk seçimi de yapabilmektedir. Comfort Best tarifesi ile uçuş boyunca ek hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlere uçuşun en ön kısmında bulunan en iyi koltukları seçebilmek, iki adet bagaj, alakart yemek servisi, havaalanında öncelikli check – in , lounge odasına erişim ve Miles and.
Devamını oku

Online check-in

Yolcular telefon ile veya havaalanında (Germanwings kontuarında) check-in yapabilmektedir. Biniş kartı uçuşa 72 saat ile 3 saat kalana kadar basılabilmektedir.

Filo

Germanwings A319-100 ve Airbus A320-200 modellerinden oluşan 57 adet uçağa sahiptir. Ayrıca 23 jet uçağı Germanwings’in iç hatlar hava yolu şirketi Eurowings tarafından kullanılmaktadır.

Cologne / Bonn Havaalanı

Germanwings’in merkez ofisi Cologne’dan 15 ve Bonn’dan 22 kilometre uzaklıkta bulunan Cologne/Bonn Havaalanıdır. Standart ve düşük maliyetli uçuşlara ev sahipliği yapan havaalanı Almanya’nın en büyük altıncı havaalanıdır. Varış terminalinde yolcular hotel bulabilmekte, araba kiralayabilir, duty-free mağazalardan, süpermarket, restoran ve cafelerden yararlanabilmektedir. Ayrıca Germanwings yolcuları için özel bir platform da bulunmaktadır.

Yemekler

Yolcular SKY Bistro ve Shop Card kartları ile yemek ve içecekler satın alabilmektedir. Yemekler sezonluk, taze ve yöresel ürünler kullanılarak hazırlanmaktadır. Uçakta yemek servisi satın alınan tarifeye göre değişmektedir. Best tarifesi yolcuları farklı yiyecek ve içecek hizmetine tabidir. SMART tarifesi ile uçan yolcular paket yemekler, soda veya alkollü içecek seçebilmektedir. Ayrıca ek olarak yiyecek ve içecek de satın alabilmektedirler.

Ek hizmetler

Germanwings farklı birkaç hava yolu şirketine ait olup, 5-9 yaşında olan çocukların yasal vasileri refakat etmeden seyahat etmelerine fırsat vermektedir. Çocuklar uçuş sırasında emniyete alınmakta ve uçağa diğer yolculardan önce alınmaktadır. Uçakta video, müzik bulunmakta ve ekrandan sürekli uçuş hakkında bilgi izlenebilmektedir.