Menüsü

FlyOne

Advertisement

En uygun FlyOne uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ FlyOne havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ FlyOne ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

FlyOne havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

FlyOne havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ FlyOne uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about FlyOne

FlyOne

Arctic Circle Air Amerika Birleşik Devletleri ne bağlı Alaska eyaletinde bulunan şehir olan Fairbanks merkezli havayolu şirketidir. Arctic Circle Air 1973 yılında kurulmuştur. 2009 yılı Ekim ayında Arctic Circle Air şirketi  Frontier Alaska şirketi tarafından satın alınmıştır. Bunun neticesinde şirket Era Alaska ile birleşmiştir. 

Bagaj

Havayolu şiretinin bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıfları ile değişmekte olup, ekonomi sınıfı yolcuları için belirlenen sınırlama 25 kg ve Business sınıfı yolcuları için ise 40 kg olarak belirtilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Arctic Circle Air Economy ve Business sınıflarından oluşan iki ayrı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket şu aşamada yolcularına olan online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin 2 adet Britten-Norman BN-2Ts uçaklarından oluşan uçak filosu ile hizmet vermetektedir.

Fairbank Uluslararası Havalimanı

Havalimanı ABD’nin Alaska eyaleti şehri Fairbank’a 5 km uzaklıkta yer almaktadır. Devlet kontrolündeki havalimanı kamu hizmeti vermektedir. Fairbank oldukça küçük bir şehir olmasına karşın Avrupa’ya kesintisiz uçak seferleri gerçekleşmektedir. Havalimanı tek bir terminal ve 7 çıkış kapısı bulunmaktadır. 2012 yılı verilerine göre havalimanı 119,898 uçağı ağırlamıştır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına kısıtlı bir yemek seçeneğinden oluşan bir hizmet sunmaktadır.