Menüsü

AeroSur

En uygun AeroSur uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ AeroSur havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ AeroSur ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

AeroSur havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

AeroSur havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ AeroSur uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about AeroSur

AeroSur

AeroSur Bolivya'nın doğusunda bulunan Santa Cruz Departmanı'nın başkenti Santa Cruz de la Sierra'da bulunan bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi ulusal ve uluslararası alanda  tarifeli uçuş hizmeti vermiştir. 2010 yılında havayolu şirketin bünyesinde çalışan personelin sayısı binin üzerine çıkmıştır. Buna rağmen havayolu şiketi yaşadığı sınıntılar nedeniyle 2012 yılında faaliyetlerini durdurmuştur. 

Bagaj

Havayolu şirketi bagaj limitlerini farklı rezervasyon sınıflarına göre belirlemiştir.

Rezervasyon sınıfları

AeroSur  Economy ve Business sınıflarından oluşan iki ayrı rezervasyon seçeneği ile hizmet vermiştir.

Online check-in

Şirket hizmet verdiği dönem içinde yolcularına olan online check-in hizmeti sunmamıştır.

Filo

Havayolu şirketinin  Boeing 727-200, Boeing 737-300 ve Boeing 747-400 uçaklarından oluşan uçak filosu ile hizmet vermiştir.

Viru Viru Uluslararası Havalimanı

Viru Viru Bolivya'nın en büyük havalimanıdır. Havaliamanına Bolivya, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa'dan olmak üzere uçak seferleri düzenlenmektedir.  Viru Viru havalimanı bir terminali ile yolculara hizmet vermektedir. Havalimanı yolcu trafiiği bakımından yoğun değildir, nitekim 2015 yılından elde edilen verilere göre havalimanı 2,384,746 yolcu tarafından kullanılmıştır. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına farklı rezervasyon sınıfına göre belirlenmiş bir yemek hizmeti sunmuştur.