Menüsü

Atlas Air

En uygun Atlas Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Atlas Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Atlas Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Atlas Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Atlas Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Atlas Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Atlas Air

Atlas Air

Atlas Air Amerika Birleşik Devletleri'nin ABD'nin Orta Atlantik ve Kuzeydoğu bölgesinde bulunan New York eyaletlerinde bulunan şehir olan Purchase merkezli havayolu şirketidir. ATLAS Air 1992 yılında kurulmuştur. Havayolu şirketi kargo ve özellikle uçak kiralama hizmeti sunmaktadır. 2015 yılının verilerine göre havayolu şirketinin 2925 çalışanı mevcuttur ve 426 ülkeye yolcu hizmeti sunmaktadır. ATLAS Air Kuzey Amerika, Amerika, Avrupa, Asya ve Afrika gibi ülkelere uçak seferleri düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj 2 adet olarak belirlenmiştir. Business ve First sınıflarında ise 3 adet olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

ATLAS Air Economy, Fırst ve Business  sınıflarından oluşan üç rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Şirket şu aşamada yolcularına olan online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin  81 adet Boeing ile hizmet vermektedir.

Miami Uluslararası Havalimanı

Miami Havaalanı Miami'nin yakınlarındaki arazinin 3.230 dönümlük yerde , Miami-Dade Havacılık Dairesi tarafından işletilen ve Miami-Dade County hükümetinin mülkiyetindedir. 1928 yılında kurulan havalimanı Amerika'nın ikinci en işlek havaalanıdır. Yolcu trafığı bakımından havalimanı dünya çağında 23. havalimanı konumundadır. Havalimanı Kuzey Terminal (Mavi), Merkez Terminal (Sarı) ve Güney Terminal (Kırmızı) olmak üzere 3 termianali ile yolcularına hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanını 44,350,247 yolcu kullanmıştır. Şehir merkezine ulaşım trenyolu, otobüs ve kiralık arabalar vasıtası ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Şirket yolcularına seçilen farklı rezervasyon sınıflarına bağlı olarak yolcularına yemek hizmet sunmaktadır.

Ek Hizmetler

ATLAS Air  yolcuların yolculukları esnasında kablosuz internet bağlantısı Wi-fi ve TV hizmeti sunmaktadır.