Menüsü

Armenia Airways

En uygun Armenia Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Armenia Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Armenia Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Armenia Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Armenia Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Armenia Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Armenia Airways

Armenia Airways

Aviacsa Havayolları, 1990 yılında Meksika’nın başkenti olan Meksika şehrinde kurulmuştur. Meksika iç hat uçuşları ve Amerika’nın bazı şehirleri olmak üzere 16 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. Meksika’nın en çok kullanılan 7. havayoludur şirketidir. Düşük maliyetli uçuşlar düzenleyen şirket, 2011 yılında tüm faaliyetlerini ve seferlerini durdurmuştur.

Bagaj

Aviacsa Havayolları şirketi, 2011 yılında tüm faaliyetlerini ve uçuşlarını tamamen durdurduğu için bagaj bilgileri bulunmamaktadır.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Aviacsa Havayolları uçuşlarında sadece Ekonomi sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Aviacsa Havayollarının online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Filo

2014 yılına kadar şirket filosu 3 adet Boeing 737-200 model uçaktan oluşmaktaydı.

Mexico City Uluslararası Havaalanı

Mexico City Havalimanı, 1943 yılında Meksika’da kurulmuştur. Havalimanın, Mexico City merkezine uzaklığı 9 km uzaklıktadır. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde ki 52 iç hat 50 dış hat olarak toplamda 102 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılında 39 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Latin Amerika’nın en büyük 3. havalimanıdır. Havalimanında verilen hizmetler; Wi-Fi, duty-free mağazaları, otopark, kafeterya, market, araba kiralama, alış veriş mağazaları, restoranlar, lounge salonları, oteller, döviz büroları hizmet vermektedir.

Yemek

Aviacsa Havayolları uçuşlarında yiyecek ve içecek servisi bulunmamaktadır.