Menüsü

Israir Airlines

En uygun Israir Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Israir Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Israir Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Israir Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Israir Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Israir Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Israir Airlines

Israir Airlines

İsrair Airlines, İsrailin en büyük önde gelen seyehat firmasıdır. Havayolu şirketi 1989 yılında Knafei HaEmek adı ile kurulmuştur.1996 yılında ismi İsrair Airlines olarak değiştirilmiştir. İsrair Airlines yılda yakslaşık 700.000 yolcuyu yurtiçine ve yurtdışına olmak üzere taşımaktadır. Havayolu şirketi 19 hedefe hizmet ulaşım sağlamaktadır. Kasım 2014 yılından bu yana havayolu şirketi haftada iki kez Tel Aviv - Varna arası uçak seferleri düzenlerken, Tel Aviv - Sofya arasına ise sezonluk  uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Bagaj

İsrair Airlines havayolu  şirketinin belirledigi kabin  bagaji sınırlaması  jet uçakları için 8 kg, ATR uçakları için ise 5 kg dan ibarettir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti Avrupa uçuşlar için 20 kg ve iç hat uçuşlar için 15 kg dan ibarettir. Fazla bagaj icin ekstra ücret ödenmektedir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

İsrair Airlines Havayolu şirketi müsterilerine  farlı destinasyonlara göre farklı rezervasyon seçenekleri sunmaktadır.

Online check-in

İsrair Airlines yolcularına birçok şirket tarafından uygulanmakta olan web check-in hizmetinden yoksun olarak hizmet vermektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak 3 adet A320-200 ve 2 adet ATR 72-500 uçaklarından oluşmak üzere 5 adettir.

Ben Gurion Uluslararası Havalimanı

İsrail’in en büyük uluslararası havaalanı Ben Gurion 1936 yılında kurulmuştur. Havaalanı Tel Aviv şehrine 15 km uzaklıkta ve Kudüse ise  40 km mesafede  bulunmaktadır. Havaalanının üç teminali bulunmaktadır. Ben Gurion havaalanı uluslararası standartlara uygun işletilmiş tesisler ile donatılmış modern bir havaalanıdır. Havaalanı engelli yolcular için erişebilir en üst düzeyde yolcu hizmeti ve özel VİP hizmeti vermektedir. Havaalanında emniyet ve güvenlik önlemleri en yüksek standartlara uygun bir şekilde sağlanmaktadır. 2015 yılının verilerine göre havalimanını kullanan yolcu sayısı 16,299,406 olarak belirtilmiştir.

daha fazla bilgi

Yemek

İsrair Airlines yolcularına kısıtlı bir yemek menüsü sunmaktadır.

Ek hizmetler

Aşılama sertifikası ve giriş vizelerinin olduğu evcil hayvanların 8 kg sınırını aşmaması  şartı ile yolcularına yanlarından evcil hayvanlarını götürebilmelerine izin vermektedir. Hayvanların tüm uçuş boyunca kafeste olmaları mecburidir. Ayrıca yolcular ek olalar yanlarında tekerlekli sandalye, müzik enstrumanları, çocuk arabaları da götürebilmektedirler.