Menüsü

Air Alsie

En uygun Air Alsie uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Alsie havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Alsie ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Alsie havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Alsie havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Alsie uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Alsie

Air Alsie

Air Alsie 1989 yılında kurulmuş  Danimarka'nın Syddanmark eyaleti içerisinde yer alan  bir belediye olan Sønderborg merkezli bir havayolu şirketidir.Şirket Avrupa ve Kuzey Avrupa'da business jeti hizmetleri sunmaktadır. Havayolu şirketi charter seferler düznelemektedir. 

Bagaj

Bagaj limitleri hakkında şirketin iletişim merkezlerinden bilgi edinme olanağı bulunmaktadır.

Online check-in

Air Alsie  online web check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin filosu 18 adetten oluşmaktadır. Bunlar 2 adet ATR 72,5 adet Dessault Falcon 7X,5 adet Dessault Falcon 2 000,1 adet Cessna Citation Excel,1 adet Cessna Citation ,1 adet Hawker 800 ve 1 adet Eurocopter EC 135 olarak sayılabilmektedir. 

Sonderborg Havaalanı

Sonderborg Havaalanı Danimarka Sonderborg şehrine 7 km uzağında yer alır. avaalanı 1968 yılında kurulmuş ve 1950 yılında havalimanından ilk uçuş  Sonderborg Kopenhag arasına olmak üzere gerçekleşmiştir. 2015 yılı üverilerine göre havalimanını kullana yolcu sayısı  56.565 olarak kaydedilmiştir. Bu da havalimanının yolcu bakımından oldukça mütevazi bir havalimanı olduğunu göstermektedir. Havaalanından şehire ulaşım taksi veya araba ile sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi charter uçak kiralama hizmetleri dışında uçak satışı da gerçekleştirmektedir.