Menüsü

Aklak Air

En uygun Aklak Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aklak Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aklak Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aklak Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aklak Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aklak Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aklak Air

Aklak Air

Aklak Air  Kanada'nın Kuzeybatı Toprakları'nda İnuvik Bölgesi'nin yönetim merkezi olan şehir olan Inuvik merkezli havayolu şirketidir. Aklak Air 1977 yılında kurulmuştur, fakat 1978 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Havayolu şirketi yıl boyunca ve mevsimsel tarifeli uçuş hizmetleri ile yolcularına hizmet sunmaktadır. Aklak Air Inuvik, Ulukhaktok, Paulatuk gibi iç hat noktalara hizmet vermektedir.

Bagaj

Havayolu şiretinin belirlediği bagaj limitleri kayıtlı bagaj için 30 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

AKLAK Air Economy  sınıflarından oluşan tek rezervasyon seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket şu aşamada yolcularına olan online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin filosu 1 adet Cessna 185,1 adet Beecheraft 1900,1 adet Bechecraft King Air-200,sezonluk 2-3 adet de Havilland DHC-6 Twin otter ve 1 adet sezonluk Mc Donnel Douglas DC-3T oluşmaktadır.

Innuvik Mike Zubko Havaalanı

Innuvik Mike Zubko Havaalanı Kuzeybatı toprakları Kanada Innuvik şehrine 12.9 km doğusunda yer almaktadır. Havalanı Dawsov,    Edmouton, Paulatuk ve Aklavik gibi yerlere hizmet sunar. Havalimanı için 2010 yılından elde edilen verilere göre yıl içinde yaklaşık 15 bin uçak hareketliği gerçekleşmiştir.

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine oldukça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.