Menüsü

Wind Rose Aviation

En uygun Wind Rose Aviation uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Wind Rose Aviation havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Wind Rose Aviation ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Wind Rose Aviation havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Wind Rose Aviation havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Wind Rose Aviation uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Wind Rose Aviation

Wind Rose Aviation

Wind Rose Aviation 2003 yılında kurlmuştur. Havayolu şirketi Ukrayna'nun en büyük şehri ve Başkenti Kiev merkezli bir şirkettir. Wind Rose Aviation  Antalya, Barcelona, Bodrum, İstanbul, Sofya, Dubravnik gibi uluslararası hedeflere hizmet vermektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu bagaj sınırlaması kayıtlı bagaj için Ekonomi ve Premium sınıfı yolcular için 23 kg ve Business sınıfı yolcuları için ise 30 kg  olarak belirtilmiştir. 0-2 yaş grubu bebekler için belirlenen bagaj sınırlaması 10 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise 5 kg olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketinin rezervasyon sınıfları Economy, Premium Economy ve Business sınıfı olmak üzere üç farklı seçenekten oluşmuştur. 

Online check-in

Online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu  1 adet Airbus A320,4 adet Airbus A321 ve 1 adet A330 olmak üzere 6 adet uçaktan oluşmaktadır.

Boryspil Uluslararası Havalimanı

Boryspil Havaalanı Ukrayna başkenti Kiev’de hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Havalimanı ülkenin havayolu yolcu trafiğinin % 65’ine hizmet vermekte olup bu bağlamda ülkenin en büyük havalimanıdır. Boryspil Uluslararası Havaalanı ayrıca Uluslararası Havalimanları Konseyi üyesidir. Havalimanı  2015 yılında 7,277,135 yolcuyu ağırlamıştır. Boryspil Uluslararası Havaalanı yurtiçi ve uluslararası charet uçak seferlerine hizmet eden Terminal B, uluslararası uçak seferlerine hizmet eden Terminal D ve kargo hizmeti için kullanılan Terminal F terimallerini bünyesinde barındırmaktadır. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu vasıtası ile yapılmakta olmakla beraber, gelecekte demiryolları ulaşımı da ulaşım seçenekleri arasında yer alacaktır.

Yemek

Wind Rose Aviation yolcularına yüksek kalitede  gurme yemeklerinden oluşan bir menüyü sunmaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerine su, meyve içecekleri, kahve ve çay gibi içecekleri ücretsiz olarak sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine uçakta yolcular arasında doğum günü, evlilik v.s gibi vesleler nedeniyle süpriz yapmak isteyen yolculara tebrik mesajları ve çiçek gibi hizmetler sunmaktadır.