Menüsü

BH Air

En uygun BH Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ BH Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ BH Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

BH Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

BH Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ BH Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about BH Air

BH Air

Balkan Holidays Air 2001 yılında Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da kurulmuştur. Havayolu şirketi Afrika, Almanya.İtalya,İngiltere,İsviçre ve Avrupa'da bir çok noktaya charter olmak üzere havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Bunların yanı sıra yuriçi seferlerini Varna,Burgas ve Plovdiv'e düzenlemektedir.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı baga limiti Ekonomi sınıfı yolcuları için 20 kg, Business sınıfı yolcuları için ise 30 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise 7 kg ağırlığında ve 60/40/30 boyutlarında olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Economy ve Business sınıflarından oluşmakta olan iki farklı rezervason seçeneği ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Balkan Holidays Air yolcuları şu aşamada online  check-in hizmetinden yararlanma olanağına sahip değildirler. Nitekim şirket henüz böyle bir uygulama sunmamaktadır.

Filo

Havayolu şirketinin 1 adet Airbus A319-112,1 adet Airbus A320-214,3 adet Airbus A320-232 ve bir adet Airbus A330-223 olmak kaydı ile toplamda 6 adet uçak filosu bulunmaktadır.

Sofya Havalimanı

Sofya Havalimanı, Bulgariastan’ın en büyük şehri ve Başkenti Sofya merkezine 10 km uzaklıkta yer almakta ve aynı zamanda ülkenini en büyük  havalimanı olmak özelliğini taşımaktadır. Havalimanı 29 Haziran 1947 yılında dönemin Başbakanı Georgi Dimitrov taraftan hizmete açılmıştır ve ilk uçuş Junkers 52/3m LZ-UNL uçağı tarafından gerçekleşmiştir. İlk olarak Sofya- Filibe- Burgaz, Sofya – Gorna Oryahovitsa – Varna hatlarına uçuşlar gerçekleşmekteyken, 4 ay sonra havalimanından Budepeşte’ye de uçak seferleri düzenlemeye başlamıştır. Nisan 1948 yılında ise Sofya-Belgrad-Budepeşte-Prag hattı seferleri düzenlenmeye başlamıştır. Havalimanı Terminal 1 ve Terminal 2 ile hizmet vermektedir. 2015 yılı verilerine göre havalimanı 4 088 943 yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanına ulaşım metro, taksi ve otobüsler aracılığı ile gerçekleşmektedir. 

Yemek

Balkan Holidays Air müşterilerine yolculukları boyunca genel olarak paket gıdalardan oluşan bir yemek hizmeti sunmaktadır. 

Ek hizmetler

Şirket müşterilerine uçakta kozmetik ürünlerin,saat ve takıları yer aldığı hediyelik eşlayar satışı yapmaktadır. Yolcular hediyelik eşyaları şirketin kendilerine sunduğu katalogtan seçebilmektedirler.