Menüsü

EcoJet

Advertisement

En uygun EcoJet uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ EcoJet havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ EcoJet ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

EcoJet havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

EcoJet havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ EcoJet uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about EcoJet

EcoJet

EcoJet  bir Güney Amerika ülkesi olan Bolivya merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket 2013 yılında kurulmuştur ve havayolu ulaşımı sektöründe  henüz yenidir. Şirket 24 Kasım 2013 yılından itibaren tarifeli uçak seferlerine başlamıştır.

Bagaj

EcoJet yolcularına kayıtlı bagaj limiti olarak 15 kg ağırlıkta bir sınırlama getirmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi tek rezervasyon seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Online check-in hizmeti sunulmamaktadır.

Filo

Wright Air şirketi henüz oldukça yeni olması ve büyük bir şirket olmaması nedeniyle çok geniş bir filoya sahip değildir. Şirketin uçak filosu 4 adet RJ85 uçaklarından oluşmaktadır. 

Jorge Wilstermann Uluslararası Havalimanı

Jorge Wilstermann Uluslararası Havalimanı, Bolivya'nın orta kesiminde bulunan ülkenin en büyük üçüncü şehri olan Cochabamba  merkezli bir havalimanıdır.  Havalimamanı bir adet terminali ile müşterilerine hizmet vermektedir. Havaliamanı 2013 yılında 1,378,180 yolcuyu ağırmamıştır. Bu verilere bakıldığında havalimanı yolcu trafiği bakımından oldukçsa sakin bir havalimanıdır. Havalimanına ulaşım karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemek

EcoJet müşterilerine oldukmça kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.