Menüsü

Pacific Coastal Airlines

En uygun Pacific Coastal Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Pacific Coastal Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Pacific Coastal Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Pacific Coastal Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Pacific Coastal Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Pacific Coastal Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Pacific Coastal Airlines

Pacific Coastal Airlines

Pacific Coastal Airlines 1987 yılında kurulmuş Kanada merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket müşterilerine tarifeli ve charter uçuşların yanı sıra kargo hizmeti de sunmaktadır.

Bagaj

Şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı bagaj limiti 23 kg  olarak belirtilmiştir. Şirketin kabin bagajı olarak belirlediği sınırlama ise 23 x 40 x 55 cm boyutlarından olmak üzere 11 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi Bravo Fare, Classic Fare ve Encore Fare seçeneklerinden oluşan üç farklı  rezervasyon seçeneği ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Online check-in

Pacific Coastal Airlines müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır.

Filo

Pacific Coastal şirketi   Beechcraft 1900, Beechcraft Super King Air, Cessna 185, de Havilland Canada DHC-2 Beaver, Grumman Goose ve Saab 340 uçaklarından oluşmakta olan filosu ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Port Hardy Havalimanı

Havalimanı Kanada'nın British Columbia şehrine yaklaşık 10 km mesafede yer almaktadır. Havalimanı genel olarak genel havacılık amacı ile kullanılmaktadır. Bu nedenle havalimanındakı yolcu sayısı oldukça azdır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine uçakta incelemeleri adına dergiler sunmaktadır.