Menüsü

Air Tindi

En uygun Air Tindi uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Tindi havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Tindi ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Tindi havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Tindi havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Tindi uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Tindi

Air Tindi

Air Tindi Kanada'nın bölgelerinden Kuzeybatı Toprakları'nın başkenti Yellowknife merkezli bir havayolu şirketidir.  Şu anda Discovery Air şirketine ait olan havayolu şirketi isteğe bağlı olarak tarifeli uçak seferlerinin yanı sıra, charter uçuşlar düzenlemektedir. Şirket bölgesel olmak kaydı ile 7 farklı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin kayıtlı bagaj sınırlaması 23kg, Busines  sınıfları için 40 kg olarak ifade edilmiştir. Kabin bagajı olarak ise müşterilerine 7 kg gibi bir sınırlama getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Air Tindi şirketi müşterilerine sadece  Ekonomy  sınıfından oluşan  tek bir  rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri uçağın havalimanından yapılmaktadır. 

Filo

Air Tindi Learjet 35A, Dash 7 Comb, Twin Otter, King Air 350, Beechcraft King Air 200,Beechcraft Super Kingair, Cessna Caravan ve Cessna Grand Caravan uçaklarından oluşan filosu ile faaliyet göstermektedir. 

Yellowknife Havaalanı

Yellowknife Ulusal Havaalanları Sisteminin bir parçası olarak  olarak hizmet vermektedir ve Kuzeybatı Bölgeleri Hükümeti tarafından işletilmektedir. Havayolu şirketi 2008 yılında mevcut terminalini genişletmeye giderek,  havalimanının kapasitesi de 2 katına çıkarılmıştır.  Yellowknife  havalimanı yıl boyunca 1 milyonun altından yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Havalimanı ve şehir merkezi arasında yolculuk katayolu taşıtları üzerinden sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Air Tindi müşterilerine tarifeli ve charter seferlerin yanı sıra kargo hizmeti ile de hizmet sunmaktadır.