Menüsü

Pan Pacific Airlines

En uygun Pan Pacific Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Pan Pacific Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Pan Pacific Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Pan Pacific Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Pan Pacific Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Pan Pacific Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Pan Pacific Airlines

Pan Pacific Airlines

Air Burundi Afrika kıtasının orta bölümünün doğu kısmında yer alan ve denize kıyısı bulunmayan bir ülke olan Burundi Cumhuriyeti’nin  başkenti ve en büyük şehri olan Bujumbura merkezli havayolu şirketidir. Havayolu şirketi bugün 4 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Air Burundi şirketinin belirlediği kabin  bagaji sınırlaması her iki sınıf için  5 kg  olarak belirlenmiştir. Havayolu şirketi müşterileri için kayıtlı bagaj limiti olarak Executive sınıfları için 20kg ve Ekonomi siniflar icin 15 kg olarak belirlemiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Air Burundi havayolu şirketi Executive ve Ekonomy sınıflarından oluşmakta  olan farklı rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Air Burundi yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmetini zamandan tasarruf etme imkanı sağlamaktadır. Online check-in hizmeti uçağın kalkışından  48 saat öncesinden başlayarak ve iki saat kala sona ermektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu  Beech ve MA60 uçaklarından oluşmaktadır.

Bujumbura Havaalanı

Bujumbura Havaalanı Doğu Afrika’da bulunan uluslararası bir havaalanıdır. Havaalanı Bujumbura şehrine 10 km. mesafede yer almaktadır. Havalimanı yolcu trafiği bakımından oldukça zayıf bir istatistiğe sahiptir. 2013 yılı verilerine göre havaalanını 89,104 yolcu kullanmıştır. Havaalanı yaklaşık 3600 m uzunluğa sahiptir.

daha fazla bilgi

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine kargo hizmeti de sunmaktadır.