Menüsü

HOP!

En uygun HOP! uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ HOP! havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ HOP! ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

HOP! havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

HOP! havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ HOP! uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about HOP!

HOP!

HOP! Fransa’nın Rungis merkezli havayolu şirketi 2013 yılında kuruldu ve aynı yıl faaliyetlerine başladı. Havayolu şirketi Air France havayolu şirketinin önemli payını alıp düşük maaliyetli havayolları ile rakabet oluşturdu. Havayolu şirketi Fransa ve Avrupa’ya olmak üzere 50 destinasyona günlük uçuşlar düzenlemektedir. Havayolu şirketi 3 000 üzerinde çalışanı ile hizmet vermektedir.

Bagaj

HOP! şirketinin belirlediği kabin  bagajı sınırlaması 12 kg ve 55/35/25 boyutlarında  olacak şekilde belirlenmiştir. Havayolu şirketinin müşterileri için kayıtlı bagaj limiti ise 23 kg dan ibarettir. Fazla bagaj için ekstra ücret ödenmektedir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

HOP! havayolu şirketi yolcularına Basic Plus, Smart ve Flex seçeneklerinden oluşan rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Online check-in

HOP! yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in hizmeti uçak hareket etmezden 30 saat öncesinden başlamaktadır.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 99 adettir. Uçak filosu 12 adet ATR 42-500,7 adet ATR 72-500, 5 adet ATR 72-600, 4 adet Bombardier CRJ 100ER, 13 adet Bombardier CRJ 700, 14 adet Bombardier CRJ 1000, 1 adet Embraer ERJ-135, 17 adet Embraer ERJ-145, 16 adet Embraer 170 ve 10 adet Embraer E190 uçaklarından oluşmaktadır.

Paris-Orly Havalimanı

Orly Havalimanı Fransa'nın başkenti Paris'e yakın Orly bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı toplam yolcu sayısı bakımından Charles de Gaulle Havalimanı'nın ardından Fransa'nın ikinci büyük havalimanı iken, iç hat uçuşlar baz alındığında Fransa'nın en işlek havalimanı konumundadır. Orly havalimanında başta Avrupa şehirleri olmak üzere Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Karayip Adaları şehirlerine uçuşlar bulunmaktadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında havalimanını 28 274 154 yolcu kullanmıştır. Havalimanı Güney ve Batı terminalleri ile yolculara hizmet etmektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile gerçekleşmektedir. 

daha fazla bilgi

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine araç kiralama hizmeti de sunmaktadır.