Menüsü

Calafia Airlines

En uygun Calafia Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Calafia Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Calafia Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Calafia Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Calafia Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Calafia Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Calafia Airlines

Calafia Airlines

Air Niamey 2007 yılında kurulmuş Nijerya'lı Niamey merkezinde yer alan havayolu şirketidir. Havayolu şirketi Hac veya Umre dönemlerinde iki haftalık tarifeli uçuşlar ve aynı zamanda yurt içi seferler sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketi bagaj sınırlaması hakkındaki bilgiyi yolcularına rezervasyon esnasında veya şirketin iletişim noktalarından paylaşmaktadır. 

Rezervasyon sınıfları

Şirket müşterilerine Ekonomi sınıfından oluşan tek bir rezervasyon seçeneği ile hizmet sunmaktadır. 

Online check-in

Air Niamey, yolcularına online check-in hizmeti sunmamaktadır. 

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu Airbus A320-231 uçağından oluşmaktadır.

Diori Hamani Uluslararası Havalimanı

Diori Hamani Uluslararası Havaalanı  Afrika kıtası'nda bulunan Nijer'in başkentidi Niamey'in güneyinde yer almaktadır. 2013 yılının verilerine göre havaalnındaki yolcu sayısı 165.000 olarak belirtilir. Yolcu sayısına bakıldığında havalimanının oldulça kıt bir yolcu kitlesine sahip olduğu gözlenmektedir. Havalimanı tek bir terminali ile hizmet sunmaktadır. 

Yemek

Air Niamey yolcularına sınırlı bir yemek hizmeti sunmuştur.