Menüsü

Air Algerie

En uygun Air Algerie uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Algerie havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Algerie ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Algerie havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Algerie havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Algerie uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Algerie

Air Algerie

Air Algerie Havayolları, 1947 yılında Algiers, Cezayir de kurulmuştur. Avrupa, Kuzey Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu bölgelerindeki 39 noktaya ve 28 ülkeye ve iç hatlar da 32 havalimanına uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Bagaj

Ekonomi Sınıfı: 1 parça, maksimum 20 kg ağırlığında check-in bagajları olarak kabul edilmektedir. 1 parça maksimum 10 kg ağırlığında ki el bagajları kabul edilmektedir.

Business Sınıfı: 1 parça, maksimum 30 kg ağırlığında check-in bagajları olarak kabul edilmektedir. 1 parça maksimum 10 kg ağırlığında ki el bagajları kabul edilmektedir

First Class: 1 parça, maksimum 40 kg ağırlığında check-in bagajları olarak kabul edilmektedir. 1 parça maksimum 10 kg ağırlığında ki el bagajları kabul edilmektedir

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business Class, First Class, ve Ekonomi Class olmak üzere 3 farklı rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 24 saat öncesinden 3 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle, A330-200, ATR 72-500, B737-600, B737-800 ve B767-300 modelleriyle toplamda 55 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Houari Boumediene Havalimanı

Houari Boumediene Havalimanı, 1924 yılında Cezayir’in başkenti olan Algiers şehrinde kurulmuştur. Algiers şehir merkezine uzaklığı 16.9 km dir. 3 farklı terminal binası olup, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Orta Doğu ve Afrika bölgelerine uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Havalimanında; Wi-Fi, araba kiralama, döviz bürosu, eczane, ibadethane, kafeterya, restoranlar, duty-free ve alış veriş mağazaları hizmet vermektedir.

Yemek

Yemek çeşitleri uçuş süresi ve varış noktasına göre farklılık göstermektedir. Uçuşların genelinde ekonomi sınıfı yolculara kek ve su ücretsiz olarak ikram edilmektedir. Yemek servis edilen uçuşlarda, yolcuların isteğine göre(Diyet, alerji vb.) uçuştan 48 önce yemek tercihi değiştirilebilmektedir. 

Ek Hizmetler

Uzun süreli uçuşlarda, Hollywood Filmleri, Arap ve Asya Filmleri, belgeseller, çizgi filmler, TV Showları ve oyunlar yolculara kişisel ekranlar aracılığı ile sunulmaktadır.