Menüsü

Aeroméxico

En uygun Aeroméxico uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Aeroméxico havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Aeroméxico ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Aeroméxico havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Aeroméxico havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Aeroméxico uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Aeroméxico

Aeroméxico

Aeroméxico Havayolları, 1934 yılında Meksika ülkesinin başkenti olan Meksika şehrinde kurulmuştur. Günlük 600 uçuş gerçekleştiren şirket, 4 kıtada 86 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Uçuş güzergahları Meksika, A.B.D., Latin Amerika, Avrupa, Kanada ve Asya bölgelerine uçuş göstermektedir. SkyTeam birliğinin kurucu üyelerindendir.

Bagaj

Tourist(Ekonomi)Class: 1 parça, maksimum 23 kg bagajlar check-in bagajı olarak ve 1 adet maksimum 10 kg ağırlığında ki el bagajları kabin bagajı olarak kabul edilmektedir.

First / Business Class: 2 parça, her biri maksimum 23 kg bagajlar check-in bagajı olarak ve   1 adet maksimum 18 kg ağırlığında ki el bagajları kabin bagajı olarak kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Tourist (Ekonomi)Class ve First / Business Class sınıflarıyla toplamda 2 bölüm rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti uçuş saatinin 48 saat öncesinden başlayıp 2 saat öncesine kadar hizmet vermektedir. 

Filo

2016 yılı itibariyle, Boeing 787 (Dreamliner), 777 ve 737, Embraer 145, 170, 175 ve 190 modelleriyle toplamda 120 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Mexico City Juarez Uluslararası Havaalanı

Mexico City Havalimanı, 1943 yılında Meksika’da kurulmuştur. Havalimanın, Mexico City merkezine uzaklığı 9 km uzaklıktadır. Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya bölgelerinde ki 52 iç hat 50 dış hat olarak toplamda 102 farklı noktaya uçuşlar düzenlemektedir. 2016 yılında 39 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Latin Amerika’nın en büyük 3. havalimanıdır. Havalimanında verilen hizmetler; Wi-Fi, duty-free mağazaları, kafeterya, araba kiralama, alış veriş mağazaları, restoranlar, lounge salonları, döviz büroları hizmet vermektedir.

Yemek

Aeroméxico Havayolları, yolcularına ücretsiz olarak ana yemek, sandviç ve atıştırmalıklar, soğuk ve sıcak içecekler ikram etmektedir. Diyet, alerji, vejetaryen veya farklı çeşitlerde yemek tercihleri için, uçuştan 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir. 

Ek hizmetler

Aeroméxico Havayolları,  yolcularına dokunmatik ekran, film, müzik, oyun ve TV hizmeti sunmaktadır. Club Premier programında, yolcuların uçuş yaptıkça Premier Points kazandıkları ve bu Premier Points’ları anlaşmalı mağazalarda ya da bilet alımında kullanabilmektedirler.