Menüsü

AlbaStar

En uygun AlbaStar uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ AlbaStar havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ AlbaStar ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

AlbaStar havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

AlbaStar havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ AlbaStar uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about AlbaStar

AlbaStar

Air One 1983 yılında kurulmuş İtalya Fiumicino merkezli havayolu şirketidir.Alitalia havayolu şirketi ile birleşmeden önce İtalya'da ikinci büyük havayolu olarak hizmet vermiştir. Avrupa ve Kuzey Amerika'ya olmak üzere 36 hedefe hizmet vermiştir. 2014 yılında şirket faaliyetlerini durdurmuştur.

Bagaj

Havayolu şirketi yolcularına kayıtlı bagaj limiti olarak farklı rezervasyon sınıfına göre 1 veya 2 adet olmak kaydı ile 23 ve 32 kg ağırlıklarında bir sınırlama getirmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Air One  müşterilerine ekonomi ve business sınıfları olarak kategorize edilmiş 3 ayrı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermiştir. 

Online check-in

Havayolu şirketi hizmet verdiği dönemde müşterilerine web check-in hizmeti sunmuştur. 

Filo

Havayolu şirketi   faaliyette olduğu dönem içerisinde Airbus A320 ve A330-200,Boeing 737-200,737-300,737-400 ve 737-800 uçakları ile hizmet vermiştir.

Catania Fontanarossa Havalimanı

Catania Fontanarossa Havaalanı Catania'ya 4.3 km güneybatısında yer almaktadır. Havaalanı Sicilya adasındaki ikinci en  büyük havalimanıdır. Ayrıca havalimanı Sicilya adasının en yoğun, İtalya'nın ise en yoğun altıncı havalimanıdır.  2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcuların sayısı 7.105.487 olarak ifade edilmiştir.

Havaalanından şehire ulaşım araba veya otobüs gibi vasıtalar aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Air One şirketi yolcularına farklı rezervasyon seçeneklerine göre hazırlanmış olan bir yemek hizmeti sunmuştur.