Menüsü

Alaska Airlines

En uygun Alaska Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Alaska Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Alaska Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Alaska Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Alaska Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Alaska Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Alaska Airlines

Alaska Airlines

Alaska Airlines, Anchorage, Alaska da 1932 yılında kurulmuştur. 15,536 çalışanı bulunmaktadır. Günlük olarak A.B.D., Kanada, Kosta Rika ve Meksiko bölgelerine gerçekleştirilen 990 uçuşla dünya üzerinde ki 116 dan fazla farklı noktaya ulaşım sağlanmaktadır. 2015 yılında, 32 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Anchorage, Alaska, Los Angeles ve Portland, Oregon da ana üsleri bulunmaktadır.

Bagaj

Tüm uçuşlarda ve sınıflar için,

El Bagajı: 1 parça ve maksimum 61 x 43 x 25 cm boyutlarında ki bagajlar kabine kabul edilmektedir.

Check-in Bagajı: En fazla 23 kg ağırlığında ki her bir çanta için 23$ ücret talep edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Main Cabin (Ekonomi), Premium Class ve First Class olmak üzere 3 tür rezervasyon sınıfı vardır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuşun 24 saat öncesinden 1 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

2016 yılı itibariyle, Boeing 737-400, Boeing 737-400C, Boeing 737-700, Boeing 737-800, Boeing 737-900, Boeing 737-900ER ve Boeing 737-400F modelleriyle toplamda 153 uçaklık filosu hizmet vermektedir. 

Seattle–Tacoma Uluslararası Havaalanı

Seattle–Tacoma Uluslararası Havaalanı, 1944 yılında SeaTac, Washington-A.B.D. de kurulmuştur. Seattle şehir merkezine 19 km uzaklıktadır. Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Asya ya uçuşlar düzenlenmekte olup, 4 farklı terminal binasıyla hizmet göstermektedir. 2015 yılında, 381 bin uçuş ve 42 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. 29 farklı havayolu şirketi havalimanında hizmet vermektedir. Havalimanında; Duty-Free mağazaları, alış veriş mağazaları, otopark, bankamatikler, döviz büroları, ücretsiz Wi-Fi, oteller, kafeteryalar, restoranlar, barlar, ilk yardım kabinleri ve engelli alanları hizmet vermektedir.

Yemek

Uçuş süresi ve varış noktasına bağlı olarak farklı yemek servisleri sunmaktadır. Genel olarak soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalık yiyecekler tüm uçuşlarda servis edilmektedir. Alerji, özel diyet ve vejetaryen yolcular, uçuştan önce yemek tercihi yapabilmektedirler.

Ek Hizmetler

Uçuş esnasından ücretli olarak Wi-Fi hizmeti sunmaktadır. Ayrıca gazete, müzik ve battaniye hizmeti sunmaktadır.