Menüsü

Finnair

Advertisement

En uygun Finnair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Finnair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Finnair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Finnair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Finnair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Finnair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Finnair

Finnair

Finnair Havayolları, 1 Kasım 1923 yılında Finlandiya’nın başkenti olan Helsinki de kurulmuştur. Finlandiya, Avrupa, Asya ve Kuzey Amerika bölgelerinde ki 110 farklı nokta ve 37 farklı ülkeye seferler düzenlemektedir. 15 farklı noktaya uzun menzilli, non-stop uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2015 yılında 10 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Mayıs 2016 tarihinde, Finnair havayolları Çin ve Japonya daki farklı noktalara seferler düzenleyeceğini açıklamıştır.

Bagaj

Check-in Bagajı

Toplamda 1 parça, maksimum 23 kg ve 158 cm ebatlarında olan bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir.

El Bagajı

Business Sınıfı: Toplamda 2 parça olmak üzere, maksimum 10 kg ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlarında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.

Ekonomi Sınıfı: Toplamda 1 parça olmak üzere, maksimum 8 kg ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlarında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.
 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Business ve Ekonomi sınıfları, Finnair Havayolları tarafından yolcularına hizmet veren rezervasyon sınıflarıdır.

Online check-in

Finnair Havayolları, online ve mobile check-in hizmeti vermektedir. Uçuş saatinin 36 saat öncesinden, 2 saat öncesine kadar online check-in hizmeti aktif olarak hizmet vermektedir.

Filo

Airbus A319-100, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Airbus A330-300, Airbus A340-300, Airbus A350-900, ATR 72-500, Embraer E-190 modelleriyle toplamda 71 adet uçak ile Finnair uçuş filosunu oluşturmaktadır.

Helsinki-Vantaa Havalimanı

Helsinki-Vantaa Havalimanı, Finlandiya’nın Helsinki şehrinde 1952 yılında kurulmuştur. Helsinki şehir merkezinden 17 km uzaklıkta bulunmaktadır. 2 farklı Terminal binasıyla dünya üzerinde 130 nokta ve 45 ülkeye havalimanından uçuşlar gerçekleşmektedir. 2016 yılında, 13 milyon yolcuya uçuş hizmeti verilmiştir. Havalimanında, ücretsiz Wi-Fi, duty-free mağazaları, çocuk parkı, restoranlar, kafeteryalar, lounge salonları, araba kiralama ve oteller hizmet vermektedir.

Yemek

Finnair Havayolları, yolcularına uçuş süresi ve varış noktasına göre farklı yiyecek ve içecek türleriyle yolcularına hizmet vermektedir. Genel olarak tüm uçuşlarında; soğuk ve sıcak içecekler, atıştırmalık, salata ve sandviçler yolcularına ücret karşılığı servis edilmektedir.

Ek hizmetler

Uçuş esnasında ücretli olarak Wi-Fi hizmeti vermektedir. Ayrıca müzik, film, oyun ve diziler kişisel ekranlarda yolculara uçuş boyu hizmet vermektedir. FINNAIR PLUS programı yolcuların, uçuş yaptıkça mil kazanmalarını ve daha sonra bilet alımı veya anlaşmalı mağazalarda biriktirilen miller harcanabilmetedir.