Menüsü

Cambodia Bayon Airlines

Advertisement

En uygun Cambodia Bayon Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Cambodia Bayon Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Cambodia Bayon Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Cambodia Bayon Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Cambodia Bayon Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Cambodia Bayon Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Cambodia Bayon Airlines

Cambodia Bayon Airlines

Cambodia Bayon Airlines Kamboçya'da faaliyet gösteren ve merkezi ülkenin başkenti Phonm Penh havayolu şirketidir. Şirket Ağustos 2014 yılında kurulmuş olup, Aralık 2014 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin kuruluş yılına bakıldığında henüz yeni bir habayolu şirketi olduğu gözlenmektedir. Havayolu şirketi Kamboçya ve Vietnam ulusal ve uluslararası uçuşlar düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kayıtlı bagaj limiti 20 kg olarak ifade edilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Cambodia Bayon Airlines  şirketi müşterilerine Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan  iki rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket müşterilerine online check-in hizmeti sunmamaktadır. Check-in işlemleri havalimanından gerçekleşmektedir.

Filo

Cambodia Bayon Airlines  şirketinin uçak filosu 1adet Airbus A 320-200 ve 2 adet Xian MH60 uçaklarından oluşmaktadır.

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı

Phnom Penh Uluslararası Havalimanı , Kamboçya'nın başkenti Phnom Penh'e hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Phnom Penh'in 7 kilometre batısındadır. Havalimanının eski ismi Poçentong Uluslararası Havalimanıdır. 400 hektarlık alana sahip olan havalimanı yüzölçümü açısından Kamboçya'nın en büyük havalimanıdır. Havaalanı iki terminal ile hizmet vermektedir. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yocuların sayısı 3.079.068 olarak belirtilirken, kargo için ise 36.395 ton rakkamı telaffuz edilmektedir.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına farklı rezervasyon sınıflarına göre yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Şirket müşterilerine yolculukları boyunca göz atabilecekleri  dergi paylaşmaktadır.