Menüsü

Royal Brunei Airlines

En uygun Royal Brunei Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Royal Brunei Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Royal Brunei Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Royal Brunei Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Royal Brunei Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Royal Brunei Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Royal Brunei Airlines

Royal Brunei Airlines

Royal Brunei Airlines 1974 yılında kurulmuş Brunei Darü's-Selam Devleti'nin ulusal havayolu şirketidir. Havayolu şirketi  tamamen Brunei hükümetine aittir.  Şirket bugün Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Avrupa ve Avrupa'daki 16 destinasyona havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıflarına göre değişiklik göstermektedir. Kayıtlı bagaj sınırlaması Economy sınıfları için 23kg, Busines  sınıfları için 40 kg olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı olarak ise müşterilerine 7 kg gibi bir sınırlama getirmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Royal Brunei Airlines şirketi müşterilerine Ekonomy ve Business sınıflarından oluşan  iki rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in işlemleri uçağın kalkmasına 48 saat kala başlayıp 60 dk kalana  kadar devam etmektedir.

Filo

Royal Brunei Airlines 6 adet Airbus A320-200 ve 4 adet Boeing 737-8 toplamda 10 uçaktan oluşmaktadır.

Brunei Uluslararası Havalimanı

Brunei Uluslarararsı Havaalanı Brunei Hükümeti tarafından Brunei merkezinde hizmet veren havaalanıdır.Havaalanı 1953 yılında hizmeye açılmıştır. Havaalanı başkentin merkezine yaklaşık olarak 10 dakika mesafede yer almaktadır. Havalimanı ve şehir içi ulaşımı taksi veya metro ile sağlanmaktadır. Havaalanının yolcu ve kargo terminallerinden  oluşan iki terminali ile hizmet vermektedir. 2014 yılının verilerine göre havalanındaki yocu kapasitesi 3 milyona ulaşmıştır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına  çocuk menüleri , diyet,glutensiz ve düşük kalorili menülerden oluşan yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Royal Brunei Airlines müşterilerine 'Royal Skies' adı altında sunduğu bir sadakat programıdır. Şirket müşterilerine üç sınıftan oluşan üyelik sunmaktadır. Bunlar Blue, Silver ve Gold sınıflarından oluşmaktadır.