Menüsü

British Midland Regional Limited

En uygun British Midland Regional Limited uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ British Midland Regional Limited havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ British Midland Regional Limited ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

British Midland Regional Limited havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

British Midland Regional Limited havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ British Midland Regional Limited uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about British Midland Regional Limited

British Midland Regional Limited

BMI Regional 1987 yılında kurulmuş, İngiltere ve Avrupa'ya  tarifeli havayolu ulaşımı hizmeti sunan bir havayolu şirketidir. Merkezi East Midlands Havaalanı olan şirket bölgesel uçak seferlerinin yanı sıra Avrupa , İskandinavya ve aynı zamanda ABD gibi noktalardan oluşmakta olan  20 den fazla noktaya hizmet vermektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlemiş olduğu kayıtlı bagaj 23 kg olarak belirtilmiştir. Kabin bagajı olarak ise 12 kg ağırlıkta ve 55/40/23 boyutlarında olarak belirtilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

BMI Regional  yolcularına Classic, ClassicPlus ve Executive sınıflarından oluşmakta olan üç farklı rezervasyon seçeneği sunmaktadır. 

Online check-in

Havayolu şirketi müşterilerine daha konforlu bir yolculuk sunmak adına online check-in hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet uçağın kalkışından 48 saat öncesinde başlayıp, uçağın kalkışına 4 saat kalan kadar devam etmektedir. 

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu   4 adet Embraer ERJ-135 ve 14 adet Embraer ERJ-145 uçaklarından oluşmakta olup toplamda 18 adet filosu ile hizmet vermektedir.

East Midlands Havaalanı

East Midlands Havaalani Birleşik Krallık İngiltere ülkesinde 9 resmi yörel bölge'den biridir. Londra dışında bulunan diğer İngiltere bölgeleri gibi East Midlands'de de seçilmiş bir bölge meclisi ve idaresi bulunmamaktadır. Bu bolgenin idaresi için merkezi devlet daireleri bolgede Leicetershire kontlugu'nda Leicester sehrine yakin olan Melton Mowbray kasabasinda bulunmaktadır. East Midlands bölgesi tarihsel geleneksel "Midlands" bölgesinin doğu yarisini kapsar. Havalimanı ana terminali ile yolcularına hizmet vermektedir. 2015 yılından havalimanı 4,450,862 yolcuyu ağırlamıştır. Havaalanına  ulaşım demir ve karayolu ile sağlanmaktadır.

Ek Hizmetler

Havayolu şirketinin yolcularına yolculuk esnasında okumaları için uçağın degisi olan BMI Regional dergisini sunmaktadır.