Menüsü

Air Botswana

En uygun Air Botswana uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Botswana havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Botswana ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Botswana havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Botswana havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Botswana uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Botswana

Air Botswana

Air Botswana Afrika kıtasının güneyinde bulunan ve denize kıyısı bulunmayan kara ülkesi Botsvana Cumhuriyeti başkenti Gaborone merkezli ulusal bir havayolu şirketidir. Havayolu şirketi 1972 yılında kurulmuştur. Air Botswana Maun, Kasane, Francistown, Harare, Lusaka, Cape Town ve Johannesbug gibi noktalara ulaşım sağlamaktadır. Havayolu şirketi 300 personeli il hizmet vermektedir.

Bagaj

Air Botswana şirketinin belirlediği kayıtlı bagaj sınırlaması 1 adet olmak kaydı ile 30 kg olarak belirlenmiştir.

daha fazla bilgi

Rezervasyon sınıfları

Air Botswana Havayolu şirketi müşterilerine Bargain, Semi Flexible ve Flexible sınıflarından  oluşmakla birlikte 3 farklı rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Air Botswana, yolcularına şu aşamada online check-in hizmeti sunmamaktadır. Yolcular check-in işlemlerini havaalanında yaptırmak durumundadır. Check-in işlemleri yurtiçi seferlerinde uçak hareket etmezden 1 saat önce  ve  uluslararası seferlerde ise 2 saat kala gerçekleşmektedir.

daha fazla bilgi

Filo

Havayolu şirketinin uçak filosu 9 adettir. Bunlar 3 adet ATR 42-500,1 adet ATR 72-500,2 adet Avro RJ85,2 adet Bombardier CRJ 100 ve 1 adet Mc Donnell Douglas MD-83 uçaklarından oluşmaktadır.

Sir Seretse Khama Uluslararası Havalimanı

Gaborone Havaalanı 1984 yılında kurulmuştur. Havaalanı Gaborone şehrinin 15 km kuzeyinde yer almaktadır. 2008 yılı  verilerine göre yolcu sayısı  425.000 rakamına  ulaşmıştır ve havaalanında uçak hareketi sayısı ise 16 922 den ibarettir.

daha fazla bilgi

Yemek

Air Botswana müşterilerine lezzetli yemekler,dini ve sağlık nedenleri ile özel yemekler ve catering hizmetleri sunmaktadır.

Ek hizmetler

Havayolu şirketi müşterilerine kargo hizmeti de sunmaktadır. Ayrıca  uçakta müzik ve video izleyerek vakit geçirme imkanı olduğu gibi yolcular  Peolwane dergisini de inceleme olanağına sahiptirler.