Menüsü

Bemidji Airlines

En uygun Bemidji Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bemidji Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bemidji Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bemidji Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bemidji Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bemidji Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bemidji Airlines

Bemidji Airlines

Bemidji Airlines Amerika Birleşik Devletleri'nin Minnesota eyaletinde yer alan ve Beltrami ilçesinde yer alan bir şehir Bemidji merkezli bir havayolu şirketidir. 1946 yılında kurulmuş olan havayolu şirketi yarı asırı aşkın bir tarihe sahitir. Şirket yurtiçi kargo hizmeti ve charter uçak seferlerinin yanı sıra havayolu taksisi olarak da hizmet vermektedir. Havayolu şirketi uçakları çoğunlukla iş toplantılarına katılmak amacı ile şirletler tarafından kiranmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limitleri hakkında şirket müşterilerine rezervasyon esnasında gereken bilgilendirmeyi yapmaktadır.

Rezervasyon sınıfları

Bemidji Airlines  şirketi müşterilerine tek bir sınıf ile hizmet vermesine karşın üstün bir hizmet verme çabası içindedir.

Online check-in

Şirket müşterilerine online check-in hizmeti vermemektedir.

Filo

Havayolu şirketinin  filosu Beechcraft Model 99, Beechcraft Model 99A, Raytheon Beech C99 ve Fairchild Metro III Model AC227-AC uçaklarından oluşmaktadır. 

Minneapolis–Saint Paul Uluslararası Havalimanı

Havaalanı 1947 yılıdna Nijerya’nın Lagos eyaletinde başkenti İkeja’da kuruldu. Havalimanı Lagos kentine hizmet veren en büyük havaalanıdır. Orjinal adı Lagos Uluslararası havalimanı olan 1970 yılında şu anki ismi olan Murtala Muhammed ismini aldı. 15 Mart 1979 yılında ise havalimanına yeni terminal açıldı ve bu terminal Arik Air havayolu şirketinin de merkezi oldu. Havaliman her yıl 7 milyon civarıda yolcu tarafından ziyaret edilmektedir.

Yemek

Havayolu şirketinin sunduğu hizmetler arasında yemek hizmeti bulunmamaktadır.