Menüsü

Copa Airlines

Advertisement

En uygun Copa Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Copa Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Copa Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Copa Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Copa Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Copa Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Copa Airlines

Copa Airlines

Copa Airlines Panama'nın ulusal ve bayrak taşıyıcı havayolu şirketidir. Uçuşlarını başkent Panama şehrindeki Tocumen Uluslararası Havalimanından gerçekleştiren Copa Airlines, 30 ülkede 72 farklı noktaya uçmaktadır. Şirket günlük 300'ün üzerinde uçak seferi düzenlemektedir.  Copa Airlines, Haziran 2012'den bu yana Star Alliance üyesidir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti farklı rezervasyon sınıfı ve farklı destinasyone göre değişmektedir. Şirketin belirlediği kayıtlı bagaj sınırlaması 32 kg olarak belirtilmiş iken adet sayısı rezervasyon seçeneğine ve destinasyona göre değişmektedir. Kabin bagajı için ise 10 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Copa Airlines şirketi müşterilerine Ekonomy ve Executive sınıflarından oluşan iki farklı rezervasyon seçeneğinden oluşmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına yolculuklarını kolaylaştımak adına online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in hizmeti uçağın kalkış saatinden 36 saat öncesinde başlayıp 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Copa Airlines Boeing 737-700, Boeing 737-800 ve Embraer 190 uçaklarından oluşmakta olan 100 adet filodan oluşmaktadır. 

Tocumen Uluslararası Havalimanı

Tocumen Uluslararası Havalimanı Panama'nın başkenti Panama City'de yer alan uluslararası havalimanı. havalimanı 1947 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tocumen havalimanını kullanan yolcu sayısı  2003 yılından bu yana artış içindedir. Bunu rakamlar ile ifade etmek gerekirse 2003 yılında havalimanı 2,145,489 yolcu tarafından kullanılmış iken, geçtiğimiz 2015 yılında ise 13,434,673 yolcu sayısına ulaşmıştır. 2006 yılında havalimanını genişletme çalışmaları başlamıştır.  havalimanı tek bir terminali ile yolculara hizmet sunmaktadır. Şerih ile havalimanı arasındnaki ulaşım ise karayolu vasıtaları ile sağlanmaktadır.

Yemekler

Havayolu şirketi özellikle Business sınıfı yolcuları için daha geniş yemek imkanları sunarken, uçuş esnasında yolcularına şarap sunmaktadır.