Menüsü

China Southern Airlines

Advertisement

En uygun China Southern Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ China Southern Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ China Southern Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

China Southern Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

China Southern Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ China Southern Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about China Southern Airlines

China Southern Airlines

China Southern Airlines, 1988 yılında Çin’de kurulmuştur. Asya’nın en büyük ve dünyanın en büyük 4. Havayolu şirketidir. 208 nokta ve 40 farklı ülkeye günlük olarak 2000 uçuş gerçekleştirmektedir. 2007 yılında, SkyTeam birliğine katılmıştır. Avrupa, Amerika, Okyanusya & Afrika bölgelerine sürekli uçuşlar gerçekleştirilmektedir. 2015 yılında 109 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. 

Bagaj

First Class: Maksimum 40 kg ağırlığında check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. 2 parça her biri maksimum 5 kg ağırlığında ki el bagajı kabul edilmektedir.

Business Class: Maksimum 30 kg ağırlığında check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. 1 parça maksimum 5 kg ağırlığında ki el bagajı kabul edilmektedir.

Premium Economy Class/ Economy Class: Maksimum 20 kg ağırlığında check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. 1 parça maksimum 5 kg ağırlığında ki el bagajı kabul edilmektedir.
 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

First Class, Business Class ve Premium Ekonomi Class/ Ekonomi Class sınıflarıyla hizmet vermektedir.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuştan 48 saat öncesinden 2 saat öncesine kadar hizmet vermektedir

Filo

2016 yılı itibariyle, Boeing 787,777,747, 757& 737 ve Airbus A380, A330, A321,A320, A319 modelleriyle 523 uçaklık filosuyla hizmet vermektedir.

Pekin Başkent Uluslararası Havalimanı

Pekin Başkent Uluslararası Havalimanı, 1958 yılında Çin’in başkenti olan Pekin de kurulmuştur. Pekin şehir merkezine uzaklığı 32 km dir. 3 terminal binası iç ve dış hat uçuşlar için hizmet vermektedir. Pekin havalimanı dünyanın en büyük 2. Havalimanı ve 6. En büyük binasıdır. Havalimanı 1480 hektarlık bir alana kurulmuştur. 2015 yılında, 89 milyondan fazla yolcuya hizmet vermiştir. Günlük olarak 1,700 uçuşla 94 havayolu şirketi uçuşlar düzenlemektedir. Asya, Avrupa, Amerika ve Avustralya ya sürekli uçuşlar düzenlemektedir. Havalimanında; Wi-fi, duty- free mağazaları, alış veriş mağazaları, kafeterya, restoranlar, otopark, araba kiralama, banka ve döviz büroları, eczane, postane ve lounge salonları hizmet vermektedir.

Yemek

China Southern Havayolları, uçuş süresi ve varış noktasına göre farklı çeşitlerde yemek servisi bulunmaktadır. Kahvaltı yada ana yemek, atıştırmalık ve sandviçler, soğuk ve sıcak içecekler servis edilmektedir. Vejetaryen, Özel diyet veya yemek tercihi olan yolcular uçuşlardan belli bir zaman değişiklik yapabilirler.

Ek hizmetler

Sky Pearl Club programı ile yolcular uçuş yaptıkça mil kazanmakta ve bu milleri farklı uçuşlarda kullanabilmektedir. Filmler, müzikler, TV programları ve oyunlar kişisel ekranlarla hizmet vermektedir.