Menüsü

Brit Air

En uygun Brit Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Brit Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Brit Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Brit Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Brit Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Brit Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Brit Air

Brit Air

Brit Air Fransa’da hizmet veren bölgesel havayolu şirketidir. 1973 yılında kurulan havayolu şirketi uçak seferlerine 1975 yılında başlamıştır. Brit Air tarifeli uçak seferleri düzenlemektedir. Şirkey Ekim 2000'de Air France'ın bünyesine katılmıştır.

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıfarına göre farklılık göstermektedir. Kayıtlı bagaj Flex, Smart, Basic Plus sınıfları için 1 adet olmak üzere ücretsiz iken, diğer sınıflar için kayıtlı bagaj için ücret ödenmek durumundadır. Kabin bagajı için ise belirlenen sınırlama ise 1 adet ve 12 kg olarak ifade edilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Brit Air şirketi müşterilerine Flex, Smart, Basic Plus, Basic, Promo, Young/Senior/Family  sınıflarından oluşan  oldukça zengin bir rezervasyon seçenekleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in işlemleri uçağın kalkışından 30 saat öncesinde başlamaktadır.

Filo

Brit Air Bombardier CRJ100ER, Bombardier CRJ700 ve Bombardier CRJ1000 uçaklarından oluşmakta olan filosu ile müşterilerine havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Paris-Orly Havalimanı

Orly Havalimanı Fransa'nın başkenti Paris'e yakın Orly bölgesinde yer alan uluslararası havalimanıdır. Havalimanı toplam yolcu sayısı bakımından Charles de Gaulle Havalimanı'nın ardından Fransa'nın ikinci büyük havalimanı iken, iç hat uçuşlar baz alındığında Fransa'nın en işlek havalimanı konumundadır. Orly havalimanında başta Avrupa şehirleri olmak üzere Afrika, Orta Doğu, Güneydoğu Asya, Kuzey Amerika ve Karayip Adaları şehirlerine uçuşlar bulunmaktadır. 2015 yılı verilerine bakıldığında havalimanını 28 274 154 yolcu kullanmıştır. Havalimanı Güney ve Batı terminalleri ile yolculara hizmet etmektedir. Havalimanına ulaşım tren, otobüs ve taksiler vasıtası ile gerçekleşmektedir. 

Yemekler

Havayolu şirketi yolcularına farklı rezervasyon sınıflarına göre hazırlanmış farklı yemek menülerinden oluşmakta olan bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek Hizmetler

Brit Air uçakta ihtiyaç sahibi yolcuları için kendilerine yolculuklarını rahat bir şekilde geçirebilmeleri adına özel asistantan tayin etmektedir.