Menüsü

Nok Air

En uygun Nok Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Nok Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Nok Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Nok Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Nok Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Nok Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Nok Air

Nok Air

Nok Air Tayland'da faaliyet gösteren  düşük maliyetli havayolu şirketidir. 2004 yılında kurulmuş olan şirket bugün yaklaşık 1500 çalışanı ile hizmet vermektedir. Nok Air genel olarak yurt içine uçak seferleri düzenlemesi ile birlikte yurt dışı seferlerini Myanmar, Vietnam ve Singapore gibi ülkere düzenlemektedir. Şirket bugün 30’uz üzerinde noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj sınırlaması seçilen rezervasyon sınıfı ile bağlantılı olarak değişmektedir. Kayıtlı bagaj limiti Promotion, Nok Eko sınıfları için 15 kg, Nok Flexi sınıfı yolcuları için ise 20 kg olarak belirlenmiştir. Fan kulubu üyeleri için bagaj ağırlığı 30 kg gibi bir sınıra ulaşmaktadır. Kabin bagajında ise 1 adet ve 7 kg olarak bir sınırlama getirilmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Nok Air şirketi müşterilerine Promotion, Nok Eko ve Nok Flexi sınıflarından oluşan  üç değişik rezervasyon seçeneği sunmaktadır. Farklı rezevasyon sınıfları yoclulara farklı hizmetler sunulmasına olanal sağlamaktadırlar.

Online check-in

Şirket müşterilerinini yolculuklarını daha rahat ve kolay bir hale getirmek adına online check-in hizmetini de sunmaktadır.Web check-in işlemleri uçağın kalkış saatinden 24 saat öncesinde başlayıp uçağın kalkışına 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Nok Air  şirketinin filosu Boeing 737-800, ATR 72-500 ve Q400 NextGen uçaklarından ibarettir..

Don Mueang Uluslararası Havalimanı

Don Mueang Havalimanı  veya eski adı ile Bangkok Uluslararası Havaalanı Tayland’ın en büyük şehri ve başkenti olan Bankok’un iki uluslararası havalimanından biridir. Havaalanı, dünyanın en eski uluslararası havaalanları ve Asya'nın en eski havalimanları arasında kabul edilmektedir. Havalimanı biri yurtiçi, diğeri ise uluslararası uçak seferleri için olmak üzere iki terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılında havalimanı 30 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanınına ulaşım toplu ulaşım imkanlarının kısıtlı olması nedeni ile en kolay ulaşım yolu olarak taksi kullanılmaktadır. Havalimanı bünyesinde alışveriş merkezleri, saç ve güzellik bakım merkezleri, Spa ve sauna, restoranlar ve kafeler gibi yerler barındırmaktadır.

Yemek

Havayolu şirketi yolcularına seçilen rezervasyon sınıfına göre hazırladığı yemek hizmeti sunmaktadır. Havayolu şirketi müşterilerine Nok Sky Cafe hizmeti sunmaktadır. Bu hizmet sayesinde yolcular farklı kahve çeşitlerinden yararlanma imkanına sahiptirler.

Ek Hizmetler

Nok Air müşterilerine Fan Clup üyeliği sumaktadır. Bu üyelik ile birlikte müşteriler şirketin sunduğu hizmetler arasında bazı ayrıcalarıklara sahip olmaktadırlar.

Şirket ayrıca müşterilerine yolculukları boyunca gündemden uzak kalmamaları adına kablosuz internet olan Wifi hizmeti sunmaktadır.