Menüsü

Condor

En uygun Condor uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Condor havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Condor ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Condor havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Condor havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Condor uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Condor

Condor

Almanya’nın Frankfurt şehrinde kurulan Condor Airlines 1956 yılından bu yana 7 milyonu aşkın yolcuyu en güzel tatil destinasyonlarına ulaştırmakta. Condor Airlines Asya, Avrupa, Amerika ve Afrika’ya olmak üzere yaklaşık 75 noktaya direkt ve charter olmak üzere havayolu ulaşımı sağlamakta. Condor Airlines 2013 yılında Thomas Cook Airlines UK, Thomas Cook Airlines Belgium and Thomas Cook Airlines Scandinavia ile Ekim 2013 yılında Thomas Cook Group Airlines adı altında  birleştirildi. Yarım asırlık geçmişi ile Condor Airlines günümüzün en önemli havayolu şirketlerinden biri konumunda.  Ayrıca Almanya’da 11 kalkış havalimanı bulunması şirketin Almanya’nın başta gelen havayolu şirketlerinden olduğunun en belirgin göstergesi. 

Bagaj

Ekonomi Sınıfı: Toplamda 1 parça, maksimum 20 kg ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak ücretsiz olarak kabul edilmektedir. Toplamda 1 parça maksimum 6 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.

Business Sınıfı: Toplamda 1 parça, maksimum 32 kg ağırlığında ki bagajlar check-in bagajı olarak ücretsiz olarak kabul edilmektedir. Toplamda 1 parça maksimum 12 kg ağırlığında ki el bagajları kabine kabul edilmektedir.


Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfı

Condor Airlines müşterilerine  Econmi, Premium ve Business sınıfları olmak üzere üç farklı rezervasyon seçeneği sunmakta. Farklı rezervasyon sınıfarı yolcuların yolcu koltuklarının conforu ve genişliğinde, yemek seçeneklerinde, ek hizmetlerde ve bagaj limitlerinde farklılık sunuyor. 

Online check- in

Condor Havayolları, uçuş saatinin 24 saat öncesinden, 2 saat öncesine kadar olan sürede online check-in hizmeti vermektedir.

Filo

Ekim 2016 yılı itibariyle, Airbus A320-200, Airbus A321-200, Boeing 757-300 ve Boeing 767-300ER model uçaklarıyla toplamda 45 uçaklık filosuyla yolcularına hizmet vermektedir.

Frankfurt Havalimanı

Almanya’nın ulusal havalimanı olan Frankfurt Havalimanı, Condor Airlines’ın merkezi konumundadır. Frankfurt şehrine 12 km mesafede bulunan havalimanı 2014 yılında ağırladığı toplam 59,566,132 yolcu ile bu alanda Almanya'nın en işlek havalimanı konumundadır. Frankfurt Havalimanı ayrıca Avrupa ve Dünyada da yılın en işlek havalimanı ünvanına sahip oldu.

Yemek

Condor Airlines müşterilerine rezervasyon sonıflarına göre yemek seçenekleri sunuyor. Ekonomi sınıfı yolcuları için kısa süreli uçuşlarda ücretsiz su, çay ve kahve ikramı bulunurken, yolculuk saati yüksek olan yolcularına ise hafif kahvaltı ikramı sunulmakta.  Business sınıf yolcuları ise çok daha geniş yemek seçeneğine sahip.

Ek hizmetler

Condor Airlines oldukça konforlu uçaklara sahip olması nedeniyle yolcularına yolculukları boyunca hem daha rahat yolculuk yapabilmeleri, hem de yolculukları boyunca iyi vakit geçirebilmeleri adına gereken adımları atmış durumda.  Condor Airlines yolcuları yolculukları boyunca hizmetlerine sunulan 9 inch monitörden (Business class – 15 inch) , 1 adet usb portundan ve kulaklıklardan faydalanabilmekteler.  Bunların yanında yolcularına eğlence paketi sunulmakta. Bütün bu imkanlar Busines sınıfı için tamamen ücretsiz olarak sunulurken, ekonomi sınıfı yolcuları bu imkanlardan faydalanmak istediklerinde Eğlence paketi için 7 dolar ve kulaklıklar için ise 5 dolar ödemek durumundalar.