Menüsü

Cebgo

Advertisement

En uygun Cebgo uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Cebgo havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Cebgo ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Cebgo havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Cebgo havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Cebgo uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Cebgo

Cebgo

Cebgo 1995 yılında kurulan Filipinlerde hizmet veren  havayolu şirketidir. Havayolu şirketi düşük maaliyetli uçak kiralama ve yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Havayolu şirketi şu anda Cebu Pacific şirketi tarafından işletilmektedir. Cebgo 14 ayrı noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinnin belirlediği bagaj limiti kayıtlı bagaj için 1adet 30 kg iken el bagajı  için ise 1 adet 7 kg olarak belirlenmiştir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi Standard, Standard Plus ve Preferred rezervasyon sınıfları ile müşterikerine hizmet vermektedir.  

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Mobil ve web check-in hizmeti uçuş saatine 72 saat kala başlayıp uluslararası uçuşlarda 4 saat kala, yurtiçi uçak seferlerinde ise 2 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Cebro havayolu şirketinin  filosu 8 adet AR72-500 ve 2 adet ATR72-600 uçaklarından oluşmaktadır.

Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı

Aynı zamanda Manila Uluslararası Havalimanı olarak da bilinen havalimanı Manila ve bölgesine hizmet vermektedir. Havalimanı Manila şehrinin 7 kilometre güneybatısında bulunmaktadır. Havalimanı oldukça yüksek sayıda yolcuya hizmet vermektedir. 5 Terminali ile hizmet veren havalimanı 2015 yılında iç hatlarda 17,168,087, dış hatlarda 19,513,514 olmak üzere toplamda 36,681,601 yolcuyu ağırlamıştır. 205,500 merte karelik bir alana sahip olan havalimanı 28 milyon yolcu kapasitesine sahiptir. Havalimanına ulaşım noktasında oldukça fazla seçenekler yer almaktadır. Havalimanına ulaşım otobüsler, taksiler ve demiryolları ile sağlanmaktadır. 

Yemekler

Havayolu şirketi müşterilerine oldukça zengin bir yemek hizmeti sunmaktadır. Şirket uçuştan 24 saat öncesine kadar tüm uluslararası uçuşlarda sıcak yemekler ve taze sandviçlerin ön siparişine olanak salamaktadır.  

Ek hizmetler

Cebro uçak seferlerinde en fazla iki kişi olmak ve yanlarında güvenlik görevlisi olmak kaydı ile tutuklu kişilerinde uçakta seyahat etmesine olanak sağlamaktadır.