Menüsü

Pobeda

Advertisement

En uygun Pobeda uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Pobeda havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Pobeda ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Pobeda havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Pobeda havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Pobeda uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Pobeda

Pobeda

Pobeda havayolu şirketi Eylül 2014 yılında kurulmuştur. Şirket Rusya Moskova şehrinde bulunan Aeroflot grubunun parçası olan ticari bir marka ve düşük maliyetli taşıyıcı olarak bilinmektedir. Havayolu şirketi yerli ve uluslararası olmak üzere toplamda 26 destinasyona yolcu hizmeti sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti kayıtlı bagaj için 20 kg olarak belirtilirken, cabin bagajı olarak ise 1 adet ve 10 kg sınırlama getirilmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Pobeda şirketi müşterilerine Ekonomy sınıflarından oluşan  tek rezervasyon seçeneği sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. check-in  işlemleri uçağın kalkış saatine 24 saat kala başlayıp uçağın kalkışına 40 dakika kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Pobeda havayolu şirketinin  filosu 12 adet Boeing 737-800 uçaklarından oluşmuştur.

Vnukovo Havalimanı

Vnukovo Havalimanı Rusya'nın başkenti Moskova'ya hizmet vermekte olan uluslararası havalimanı, şehir merkezinin 28 km  güneybatısında yer alan almaktadır. Vnukovo Domodedovo ve Sheremetyovo ile birlikte Moskova'nın 3 büyük uluslararası havalimanından biridir. Vnukovo, 2015 yılında toplamda 15,815,129 yolcuya hizmet vermiştir. Havalimanı 3 adet yolcu terminali ile hizmet vermektedir. Havayoluna ulaşım demiryolu, otobüs ve taksiler aracılığı ile sağlanmaktadır. 

Yemek

Havayolu şirketi müşterilerine kısıtlı bir yemek hizmeti sunmaktadır.

Ek hizmetler

Pobeda müşterilerine uçuşları boyunca inceleyebilecekleri şirket dergisi sunmaktadır.