Menüsü

Air Liaison

En uygun Air Liaison uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Air Liaison havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Air Liaison ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Air Liaison havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Air Liaison havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Air Liaison uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Air Liaison

Air Liaison

Norwegian Long Haul 2012 yılında kurulan Norveç'in Fornebu şehrinde yer alan havayolu şirketidir. Havayolu şirketi mevcut 6 000 civarında çalışanı ile  Asya ve ABD'ye "uzun mesafe" uçak seferleri düzenlemektedir. Havayolu şirketi 10'un üzerinde destinasyona uçak seferleri düzenlemektedir. 

Bagaj

Havayolu şirketinin belirlediği bagaj limitleri farklı rezervasyon sınıfarına göre farklılık göstermektedir.

Rezervasyon sınıfları

Norwegian Long Haul şirketi müşterilerine LowFare, LowFare+  ve Flex seçeneklerinden oluşan 3 ayrı rezervasyon sınıfı ile hizmet vermektedir.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Hizmet uçağın kalmasına 24 saat kala başlayp 2 saat kalaya kadar devam etmektedir.

Filo

Norwegian Long Haul  filosu 8 adet Boeing 787-8 ve 4 adet Boeing 787-9 toplamda 12 adet  uçaktan oluşmaktadır.

Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı

Fort Lauderdale–Hollywood ABD'nin Florida eyâletinde hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Florida’nın güneybatısında yer alan Fort Lauderdale şehrinde yer alan havalimanı Miami’ye ise 34 km uzaklıklta bulunmaktadır.  Yolcu trafiği bakımından havalimanı ABD'nin en islek 21. havalimanıdır. 2015 yılından alınan verilere göre havalimanı 26,941,511 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı  farklı renklerden oluşan 4 adet terminali ile hizmet vermektedir. Terminal 1 (Sarı) – yeni terminal olarak faaliyet göstermekte olup bölgesel uçak seferleri için kullanılmaktadır, Terminal 2 (Kırmızı) – ‘Delta’ olarak bilinen bölgesel uçak seferlerine hizmet veren terminal, Terminal 3 (Mor) – Ana terminal ve Termina 4 (Yeşil) – Uluslarası uçak seferlerine hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım karayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemek

Şirketin müşterilerine sunduğu yemek hizmeti farklı rezervasyon seçeneğine paralel olarak değişmektedir.

Ek hizmetler

Norwegian Long Haul şirketi müşterileri arasıdnaki ihtiyaç sahibi müşterilerine yardımcı olmak adına özel asistan tayin etmektedir.