Menüsü

Estafeta Carga Aerea

Advertisement

En uygun Estafeta Carga Aerea uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Estafeta Carga Aerea havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Estafeta Carga Aerea ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Estafeta Carga Aerea havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Estafeta Carga Aerea havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Estafeta Carga Aerea uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Estafeta Carga Aerea

Estafeta Carga Aerea

Estafeta Carga Aerea Meksika'nın başkenti ve en büyük şehri Meksikalı Mexico City merkezli havayolu şirketidir. Estafeta Carga Aerea   2000  yılında kurulmuştur. Şirket  yurtiçi kargo kiralama ve uluslararası hizmetlerini ise ABD, Avrupa ve Asya gibi noktalara sunmaktadır.

Bagaj

Şirket kargo hizmetinden yararlanmak isteyenler için müşterilerine gerekli detaylı bilgiyi paylaşmaktadır. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine sunduğu kargo hizmeti için belirlediği tarifeler hakkında hakkında  detaylı bilgi sunmaktadır. 

Filo

 Estafeta Carga Aerea  filosu 4 adet Boeing 737-300F ve 2 adet Bombardier CRJ100ERF uçaklarından oluşmaktadır.

Ponciano Arriaga Uluslararası Havaalanı

Ponciano Arriaga Uluslararası Havaalanı Meksikalı San Luis Potosi'de yer alan uluslararası havaalanıdır. Havalimanı ana terminalinden oluşmakta olan tek bir terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılının verilerine göre havaalanını kullanan yolcu sayısı 444.469 olarak belirtilmiştir. Bu rakamlara bakıldığında havalimanında oldukça düşük bir yolcu trafiği olduğu gözlenmektedir. Havalimanına ulaşım genel olarak karayolu üzerinden sağlanmaktadır.