Menüsü

Ellinair

Advertisement

En uygun Ellinair uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Ellinair havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Ellinair ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Ellinair havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Ellinair havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Ellinair uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Ellinair

Ellinair

Ellinair 2013 yılında kurulmuş  Yunanistan'ın ikinci büyük kenti Selanik merkezli bir havayolu şirketidir. Şirket kurulduktan bir yıl sonra faaliyetlerine  başlamıştır.  Ellinair   Rusya, Ukrayna, Gürcistan ve Kazakistan gibi ülkelerin yer aldığı  20 farklı destinasyona yolcu taşımacılığı  hizmetleri sunmaktadır.

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 15 kg ve 20 kg arası  olarak belirlenmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 55 x 40 x 20 cm boyutlarında ve uçağın modeline göre  5 kg ve 8 kg arası olarak  değişmektedir. Şirketin belirlediği bagaj limitlerini aşan yolcuların ekstra ücret ödemeleri gerekmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Ellinair şirketi müşterilerine SuperE, ClassicL ve ComfortY seçeneklerinden oluşmakta olan rezervasyon sınıfları ile hizmet sunmaktadır.

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti  uçağın kalkışından 23 saat öncesinden  aktif hale gelip uçağın kalkışına 3 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Ellinair havayolu şirketi 2 adet Airbus A 319-100,2 adet Avro RJ85, 2 adet Boeing 737-400 ve 2 adet  Boeing 737-300 uçaklarından oluşan filosu ile hizmet vermektedir. Filo sayısı toplamda 8 adet uçaktan oluşmaktadır .

Selanik Uluslararası Havalimanı

Yunanistan’ın kuzeyinde, büyük şehirlerinden Selanik yakınlarında yer alan ülkenin ana havalimanıdır. Hem sivil hem askerî amaçlı kullanılmaktadır. Havaalanı Yunanistan'ın en yoğun havaalanı ve yolcu açısından en işlek üçüncü havaalanıdır. Havaalanı 2014 yılının verilerine göre 5 milyona yakın yolcu taşımıştır, uçak hareketleri ise 45.900 olarak belirtilmiştir. Havaalanı üç katlı teminali ile hizmet vermektedir. Havaalanından merkeze ulaşım otobüs veya demir yolu ile sağlanmaktadır.

Ek hizmetler

Ellinair  müşterileri arasındaki özel ilgi ve yardıma muhtaç yolculara yardımcı olmak adına özel asistanlar hazırda bulunmaktadır.

Bunun yanı sıra havayolu şirketi müşterilerine yanlarında evcil hayvanlarını da götürebilmelerine olanak sağlamaktadır.