Menüsü

ExpressJet Airlines

Advertisement

En uygun ExpressJet Airlines uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ ExpressJet Airlines havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ ExpressJet Airlines ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

ExpressJet Airlines havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

ExpressJet Airlines havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ ExpressJet Airlines uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about ExpressJet Airlines

ExpressJet Airlines

ExpressJet Airlines  ABD'nin Georgia eyaletinin en büyük kenti ve başkenti Atlanta merkezli bir havayolu şirketidir. SkyWest Airlines şirketi Ağustos 2010'da ExpressJet Airlines  şirketinin tamamını satın almıştır. ExpressJet  12 Kasım 2010'da dünyanın en büyük bölgesel havayolu şirketi ünvanına sahip olmuştur. ExpressJet şu anda American Eagle, Delta Connection ve United Express olarak faaliyet göstermektedir

Bagaj

Şirketin belirlediği bagaj sınırlaması farklı rezervasyon sınıflarına ve destinasyonlara göre 23 veya 32 kg olarak değişmektedir. 

Rezervasyon sınıfları

Havayolu şirketi müşterilerine Basic Economy, Main cabin, Delta Confort, First Class, Delta Premium ve Delta One seçeneklerinden oluşmakta olan zengib rezervasyon seçenekleri ile üstün hizmet sunmaktadır.

Online check-in

ExpressJet Airlines  müşterilerine daha konforlu bir yolculuk sunmak adına online check-in hizmeti sunmaktadır. Check-in işlemleri uçağın kalkışına 24 saat kala hizmete açılmaktadır.

Filo

ExpressJet havayolu şirketi Bombardir CRJ200ER, Bombardier CRJ700ER, Bombardier CRJ900 ER, Embraer ERJ-135LR, Embraer ERJ-145LR ve Embraer ERJ-145XR uçaklarından oluşan filosu ile hizmet sunmaktadır. Şirketin filo sayısı toplamda yaklaşık 300 civarındadır.

Dallas/Fort Worth Uluslararası Havalimanı

Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinde yer alan, Dallas ile Fort Worth şehirlerine hizmet eden uluslararası havalimanıdır deki. Havalimanı 78 km2'lik alanıyla Teksas'ın en büyük, ABD'nin ise Denver Uluslararası Havalimanı'ndan sonra ikinci en büyük havalimanıdır. Bunun yanı sıra uçak trafiğine göre dünyanın en yoğun üçüncü, yolcu sayısına göre ise dünyanın en yoğun dokuzuncu havalimanıdır. 2013 yılı verilerine göre havalimanı 60 milyonun üzerinde yolcuyu ağırlamıştır. Havalimanının kendine ait posta kodu ve ABD Posta Servisi şehir adı bulunmaktadır. Havalimanında A, B, C, E terminalleri iç hat , D terminali dış hat olmak üzere toplamda beş adet terminal bulunmaktadır. 

Yemekler

Şirket zengin rezervasyon seçeneklerine paralel olarak oldukça zengin bir yemek menüsüne sahiptir. ExpressJet  müşterileri yolculuklarında sıcak 

Ek hizmetler

ExpressJet Airlines müşterilerine yolculukları boyunca da gündemden uzak kalmamaları adına uçakta kablosuz bağlantı olan WİFİ internet hizmeti sunmaktadır.