Menüsü

Etihad Airways

En uygun Etihad Airways uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Etihad Airways havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Etihad Airways ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Etihad Airways havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Etihad Airways havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Etihad Airways uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Etihad Airways

Etihad Airways

Etihad Airways Havayolları, 2003 yılında Abu Dhabi, Birleşik Arap Emirliklerinde kurulmuştur. Ortadoğu, Afrika, Avrupa, Asya, Avustralya ve Amerika’ya ülkelerinde 120 farklı noktaya uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2015 yılında 14.8 milyon yolcuya hizmet vermiştir. Ortadoğu da ki en büyük 3. Havayolu şirketidir.

Bagaj

Economy Deals ve Economy Saver: 1 çanta, maksimum 23kg check-in bagajı ve 1 çanta maksimum 7 kg el bagajı.

Economy Classic ve Economy Flex: 2 çanta, her biri maksimum 23kg check-in bagajı ve 1 çanta maksimum 7 kg el bagajı.

First Class ve Business Class: 2 çanta, her biri maksimum 32 kg check-in bagajı ve 2 çanta toplamda maksimum 12 kg el bagajı.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

First Class, Business Class, Ekonomi Deals & Ekonomi Saver, Ekonomi Classic ve Ekonomi Flex ile toplamda 4 sınıf rezervasyon sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Online check-in hizmeti, uçuşun 39 saat öncesinden 2 saat öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

Temmuz 2016 yılından itibaren, Airbus A320, Airbus A330, Airbus A340, Airbus A350, Airbus A380, Boeing 787, Boeing 777, Airbus A330 - 200F, Boeing 777-200F ve Boeing 747 modelleriyle toplamda 123 uçaklık filosu hizmet vermektedir.

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı

Abu Dabi Uluslararası Havalimanı, 1982 yılında kurulup, 2006 yılında modern bir şekilde yeniden aktif hale gelmiştir. Havalimanından, 33 farklı havayolu şirketi,96 farklı noktaya ve 56 ülkeye uçuşlar gerçekleştirilmektedir. 3 farklı terminal binasıyla, 2015 yılında 25 milyon yolcuya hizmet verilmiştir. Havalimanında; Wi-Fi, alış veriş mağazaları, kafeterya, restoranlar, banka ve döviz büroları, duty-free mağazaları, eczane, postane ve lounge salonları hizmet vermektedir.

Yemek

Uçuşlarda yemek hizmeti verilmektedir. Uçuş süresi ve varış noktasına göre yemek çeşitleri farklılık göstermektedir. Ana yemek, soğuk ve sıcak içecekler ve sandviç servis edilmektedir.

Ek hizmetler

Uçuş sırasında, dokunmatik ekran ile filmler, oyunlar, müzikler ve TV programları yolculara sunulmaktadır.