Menüsü

Bulgaria Air

En uygun Bulgaria Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Bulgaria Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Bulgaria Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Bulgaria Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Bulgaria Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Bulgaria Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Bulgaria Air

Bulgaria Air

Bulgaria Air Bulgaristan’ın ulusal havayolu şirketidir. Kasım 2012 yılında kurulmuştur ve aynı yılın aralık ayında ilk uçuşunu, merkezi havayolu olan Sofya Havaalanı’ndan gerçekleştirmiştir. Şirket iflas eden Balkan Havayolu’nın varisi ve 2006 yılından itibaren Bulgar havayolu şirketi Hemus Air mülkiyeti olmuştur. Günümüzde iki şirket birleşerek Bulagaria Air adı altında uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bulgaristan Havayolları, 2008 yılı itibariyle Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA) tam üyesi olmuştur. Varna havaalanından Moskova ve Londra’ya, Burgaz Havaalanından ise sadece Moskova’ya seferleri bulunmaktadır. Bulgaria Air iç hat seferlerini Sofya – Varna ve Sofya – Burgaz güzergahlarında gerçekleştirir. 2009 yılı itibari ile şirket Avro RJ70, business charter uçuşlarını gerçekleştiren uçaklara sahiptir.

Bagaj

Belirli miktarda kabin ve kayıtlı bagaj Bulgaria Air biletlerine dahil olmaktadır. Kayıtlı bagaj limitleri her yolcu sınıfı için aynıdır, ancak kayıtlı bagaj limiti seçilen sınıfa ve destinasyona göre değişmektedir.

Rezervasyon sınıfları

Bulgaria Air yolcularına iki farklı rezervasyon sınıfı sunmaktadır – ekonomi ve business class.

Online check-in

Online check-in işlemi planlanan uçuştan 24 saat öncesinde başlar ve uçuşa iki saat kalana kadar yapılabilmektedir. İlgili hizmet Sofya, Varna, Burgaz, Londra Heathrow, Londra Gatwick, Paris, Berlin, Milano, Zürih ve Amsterdam''da havaalanlarından kalkan uçuşlar için kullanılabilir. Bu hizmeti kullanarak kayıt gişesindeki kuyruğu önlemiş olursunuz ve aynı zamanda uçakta koltuk seçebilirsiniz.
Devamını oku

Filo

Aralık 2014 itibariyle havayolu kısa ve orta mesafe uçuşları için toplam 12 adet uçağa sahipdir: 3 adet. Airbus A319-111 / 112; 3 adet. Airbus A320-214, 4 adet. Embraer E190, 1 adet. BAe 146-200 ve 1ad. Avro RJ70. Uçaklarin yaklaşık ortalama yaşı - 12.8 yıl.

Sofya Havalimanı

Sofya Havalimanı ( Vrazhdebna ) Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da yer alan uluslararası havalimanıdır ve ülkenin en büyüğü ayrıca hava trafiğinin çoğunu karşılamaktadır. Yılda yaklaşık 5 milyon kişiye hizmet veren havalimanı iki terminale sahiptir, Terminal 1 düşük tarifeli ve charter uçuşlara , Terminal 2 ise diğer uçuşlara hizmet vermektedir. Sofya havalimanı’nda 65 ‘den fazla havayololu şirketi faliyet göstermektedir.

Yemekler

Ekonomi sınıfı yolcularına, uçuş zamanına bağlı olarak, hafif yiyecek, içecek , alkollü içecekler, kahve ve çay iktamı sunulmaktadır. Bulgaria Air Busişness sınıf yolcuları uçağa girişte hoş bir içki ile karşılanmaktadırlar. Sıcak yemek ikram edilir, uçuş süresine bağlı olaraka geniş seçenekli alkollü ve alkolsüz içecekler sunulmaktadır.

Ek hizmetler

Bulgaria Air sık seyahat eden yolcularına Fly More adlı yolcu programı sunmaktadır. Düzenli müşterilerilere ayrıcalık ve bonus puan sunan üç ayrı üyelik sunmaktadır. Uçaşkta güncel konuları içeren havayolunun kendi dergisi bulunmaktadır. Havayolu tarafından özel yardıma ihtiyaç duyan yolcular, ciddi hastalıkları olan kişiler, hamile yolcular veya yeni doğmuş bebekler için, seyahat engeli olmadığını gösteren yazılı belge talep etmektedir.