Menüsü

Firefly

En uygun Firefly uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Firefly havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Firefly ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Firefly havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Firefly havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Firefly uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Firefly

Firefly

Firefly havayolu şirketi 16 Mart 2007 yılında kurulmuş Malezya merkezli havayolu şirktetir. Şirket 3 Nisan 2007 tarihinden itibaren faaliyetlerine başlamıştr. Havayolu şirketi yurtiçi uçak seferlerinin yanı sıra Endonezya, Tayland ve Singapur gibi ülkelere de olmak kaydı ile yurtdışına uçak seferleri dunmaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen kabin bagaj limiti  7 kg ağırlıkta olmaka kaydı ile 56cm x 36cm x 23cm boyutlarında olmasına izin verilmektedir.  Kayıtlı  bagajı sınırlaması ise 20 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

 Firefly şirketi müşterilerine Economy Promo, Economy ve Business sınıflarından oluşan farklı seçenekler sunmaktadır.   

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Online check-in hizmeti  uçağın kalkışına 14 gün kala başlayıp, uçağın kalkışına 1 saat kalana kadar devam etmektedir.

Filo

Firefly şirketinin uçak filosu ATR 72-500 ve ATR 72-600 uçaklarından oluşmaktadır.

Sultan Abdülaziz Şah Havalimanı

Sultan Abdülaziz Şah Havalimanı Malezya'da, Batı Malezya'nın bölgesinin batısında eyalet olan Selangor'daki Subang yerleşim yerinde yer almaktadır. Havalimanı resmi olarak 30 Ağustos 1965  yılında yolcuların hizmetina açılmıştır. Havalimanı 2 terminali ile hizmet vermektedir. 2015 yılından elde edilen verilerine göre 3,059,144 yolcuya hizmet sunmuştur. Havalimanına ulaşım taksiler ve otobüser aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemek

Firefly müşterierine farklı rezervayon sınıflarına ve desetinasyona bağlı olarak yemek hizmeti sunmaktadır. Şirket yolcularına makarna ve pılav gibi sıcak yemekler sunmaktadır.