Menüsü

Flydubai

Advertisement

En uygun Flydubai uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

Advertisement

✔️ Flydubai havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Flydubai ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Flydubai havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Flydubai havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Flydubai uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Flydubai

Flydubai

Flydubai havayolları, Mart 2008 yılında Dubai Hükümeti tarafından kurulmuş olup ucuz tarifeli uçuşlar gerçekleştirmektedir. 1 Haziran 2009 yılında ilk uçuşunu Beyrut’a gerçekleştirip, takip eden 3 ayda 100.000 yolcuya hizmet vermiştir. Flydubai şirketinin genel merkezi, Dubai havalimanında bulunmaktadır. Ortadoğu, Afrika, Hindistan adaları, Rusya ve Doğu Avrupa bölgelerinde ki 90 farklı noktaya yolcularını ulaştırmaktadır.

Bagaj

Economy Class: Ekonomi sınıfı yolcular, 1 parça maksimum 7 kg ağırlığında ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlarında ki el bagajlarıyla ücretsiz olarak kabin içinde seyahat edebilirler.

Business Class: Business sınıfı yolcular, 2 parça toplamda 15 kg ağırlığında ve 56 cm x 45 cm x 25 cm boyutlarında ki el bagajlarıyla ücretsiz olarak kabin içinde seyahat edebilirler.

*Ekstra bagaj satın alımı mevcuttur.

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Flydubai havayolları, Business ve Ekonomi sınıfları olmak üzere 2 farklı uçuş sınıfı bulunmaktadır.

Online check-in

Flydubai havayolları, yolcularına online check-in hizmeti sunmaktadır. Uçuş saatinden 24 saat öncesinden uçuş saatinin 90 dakika öncesine kadar online check-in hizmeti aktif olarak hizmet vermektedir.

* Jeddah ve Madinah uçuşlarından online check-in hizmeti bulunmamaktadır.

Filo

2008 yılından itibaren, toplamda 52 adet Boeing 737-800 model uçakla hizmet vermekte olup, 75 adet Boeing 737 MAX 8 ve 8 adet Boeing 737-800 Flydubai filosuna katılmak üzere sipariş verilmiştir.

Dubai Uluslararası Havalimanı

Flydubai havayolları şirketinin ana merkezi Dubai Uluslararası Havalimanı'nda bulunmaktadır. Dubai Havalimanı, 1960 yılında Dubai de kurulmuştur. Al Garhoud bölgesinde yer alan havalimanı Dubai şehrinden 4.6 km uzaklıkta bulunmaktadır. Her yıl 66 milyon yolcuğa hizmet veren havalimanı, 6 farklı kıtada 260 farklı noktaya Dubai Havalimanından uçuş sağlanmaktadır. Havaalanında; Wi-Fi, bebek bakım odaları ve oyun adaları, restoranlar, kafeteryalar, sigara odaları, bankamatik ve döviz büroları, ibadethaneler vb. hizmetler sunulmaktadır.

Yemek

Flydubai Havayolları'nın, tüm uçuşlarında ve uçuş sınıflarında atıştırmalık yiyecekler, ana yemekler çeşitli içecekler menüden seçilerek ücret karşılığı sunulmaktadır. Uçuş öncesi yemek sipariş hizmeti bulunmaktadır.

Not: Varış noktanız ve uçuş süresinize bağlı olarak uçak içinde servis edilen içecek ve yiyecek çeşitleri farklılık göstermektedir.

Ek hizmetler

Economy Class

Uçuş rotanıza bağlı olarak, uçak içinde TV programları, müzik, oyun ve film izleme imkanı sunmaktadır

Business Class

Flydubai Business Class, uçak içinde TV programları, müzik, oyun ve 100 farklı film izleme imkanı sunmaktadır. 12.1-inchlik dokunmatik ekran, geniş ve rahat koltukları ile yolcularına hizmet vermektedir.