Menüsü

Gol Transportes Aereos

En uygun Gol Transportes Aereos uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Gol Transportes Aereos havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Gol Transportes Aereos ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Gol Transportes Aereos havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Gol Transportes Aereos havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Gol Transportes Aereos uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Gol Transportes Aereos

Gol Transportes Aereos

Gol Transportes Aéreos 2000 yılında Brezilyanın São Paulo şehrinde kuruldu. Gol Transportes Aéreos Güney Amerika’nın en büyük düşük maaliyetli havayoluşirketi ünvanını elinde bulunduruyor. Ayrıca Pazar payı ve filo sayısı bakımından Brezilya’nın en büyük ikinci şirketi konumunda. Brezilya Milli Sivil Havacılık Kurum’una  göre şirket kilometre başına yolcu açısından yurtiçi pazarı payının % 36,47’ini ve uluslararası pazarı payının % 9,98’ini elinde bulunduruyor. Gol her geçen yıl tarifeli yurtiçi ve yurtdışı ağını genişletmekte. Şirketin ticari ve işletim merkezi São Paulo/Congonhas havalimanda bulunmakta. 

Bagaj

Bagaj ağırlık, boyut ve adetleri destinasyona ve rezervasyon tarifesine gore değişmektedir. Çoğunluklar uygulanan bagaj limiti olarak 157 cm ve 23 kg olarak belirlenmiştir. 32 kilogramı aşan bagajlara ise kayıt yapılmamaktadır. 

Rezervasyon sınıfı

Gol Transportes Aéreos müşterileri Plan Ahead, Flexible ve Confort olarak ayrılan üç ayrı rezervasyon seçeneğinden istifade etme imkanına sahipler. Farklı rezervasyon seçenekleri ile  bagaj limitlerinden  yolcu kabinlerine, yolcu koltuklarından bazı ek hizmetlerde kadar farklılıklar göze çarpıyor. Bu nedenle seçilen farklı rezervasyon sınıfına yolcular farklı  ayrıcalıklar  yaratacak.

Online check- in

Gol Transportes Aéreos müşterilerine farklı seçeneklerde online Check – in hizmeti sunmakta. Yolcular ister bilgisaylarlarından işlemi yapıp biniş kartlarını print edebildikleri gibi, dilerseler cep telefonlarını veya smartphonlarını kullanarak da bu işlemi yapabilirler. Online Check – in işlemei uçuşa 7 gün kala başlayıp, 45 dakika kalana kadar sürmekte.

 

Filo

Gol Transportes Aéreos  34 adet Boeing 737-700 , 8 adet Boeing 737-800 ve 97 adet Boeing 737-800 SFP uçakları ile toplamda 139 filo ile hizmet vermekte. Uçakların yeni, modern, güvenli ve yüksek teknolojiye sahip olmaları Gol Transportes Aéreos’un bu kadar çok tercih edilen bir havayolu şirketi olmasına neden oluyor. 

Congonhas Havalimanı

12 Nisan 1936 yılında São Paulo’da kurulan ve faaliyete açılan Congonhas Havalimanı Brezilya’nınen önemli 3 ticari havaalanından bir tanesi. Congonhas Havalimanı dört terminali ile hizmet vermektedir. Congonhas Havalimanı  ayrıca Gol Transportes Aéreos havayolu şirketi için ana hub konumundadır. 

Yemek

Şirket yolcularına uçuş esnasında  sandviç , aperatifler , meyve suyu , bira, şarap , kahve ve diğer birçok seçeneğin bulunduğu bşr menü sunuyor. Yolculuka sunulan menü bazen destinasyona ve yolculuğun süresine göre de değişiklik gösterebiliyor.

 

Ek hizmetler

Gol Transportes Aéreos yolcularına daha konforlu koltuk seçme seçeneği sunuyor. Koltuklar arası mesafesinin daha geniş olmasını isteyenlerin 15 dolarlık bir ödeme yapması yeterli. Bunun yanı sıra müşterilerine yolculuk esnasında vakit geçirebilmeleri adına dergiler sunmakta.

Şirket ayrıca müşterilerine havaalanları arasında otobüsle ulaşım da sağlamakta.Yolcular  belirli saat aralıkları ile 7 gün 24 saat bu ulaşımdan istifade edebilmekteler.