Menüsü

Allegiant Air

En uygun Allegiant Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Allegiant Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Allegiant Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Allegiant Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Allegiant Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Allegiant Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Allegiant Air

Allegiant Air

Allegiant Air 1997 yılında kurulmuş düşük maaliyetli yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir Amerikan havayolu şirketidir. Allegiant Air  2,848 çalışanı ve 2.6 milyar dolar piyasa değerine sahiptir. Havayolu şirketi 100'ün üzerinde noktaya havayolu ulaşımı sağlamaktadır. Şirketin merkezi  ABD'nin Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas kentinde yer almaktadır. 

Bagaj

Havayolu şirketinin tarafından belirlenen bagaj limiti  kayıtlı bagaj için 45 kg gibi bir sınırlama getirilmiştir. Kabin bagajı sınırlaması ise 12 kg olarak belirlenmiştir.

Rezervasyon sınıfları

Allegiant Air Economy, Premium Economy ve Business sınıflarından oluşan rezervasyon seçenekleri ile hizmet vermektedir. 

Online check-in

Şirket yolcularına online check-in hizmeti vermektedir. Online check-in hizmetinden yararlanmak isteyen yolcular bunu uçağın kalkışına 24 saat kaladan uçağın kalkışına 2 saat kalana kadar devam eden süre zarfı içinde yapabilmektedirler.

Filo

Allegiant Air  müşterilerine Airbus A319-100, Airbus A320-200,Boeing 757–200, McDonnell Douglas MD-83 ve McDonnell Douglas MD-88 uçaklarından oluşmakta olan uçak filosu ile hizmet sunmaktadır.

Fort Lauderdale–Hollywood Uluslararası Havalimanı

Fort Lauderdale–Hollywood ABD'nin Florida eyâletinde hizmet veren uluslararası havalimanıdır. Florida’nın güneybatısında yer alan Fort Lauderdale şehrinde yer alan havalimanı Miami’ye ise 34 km uzaklıklta bulunmaktadır.  Yolcu trafiği bakımından havalimanı ABD'nin en islek 21. havalimanıdır. 2015 yılından alınan verilere göre havalimanı 26,941,511 yolcuya ev sahipliği yapmıştır. Havalimanı  farklı renklerden oluşan 4 adet terminali ile hizmet vermektedir. Terminal 1 (Sarı) – yeni terminal olarak faaliyet göstermekte olup bölgesel uçak seferleri için kullanılmaktadır, Terminal 2 (Kırmızı) – ‘Delta’ olarak bilinen bölgesel uçak seferlerine hizmet veren terminal, Terminal 3 (Mor) – Ana terminal ve Termina 4 (Yeşil) – Uluslarası uçak seferlerine hizmet vermektedir. Havalimanına ulaşım karayolu ve demiryolu aracılığı ile sağlanmaktadır.

Yemekler

Allegiant Air müşterierine yolculuk esnasında ağırlıklı olarak sandiviç türü yemekler, sıcak ve soğuk içecekler sunmaktadır.