Menüsü

Gulf Air

En uygun Gulf Air uçak bileti fırsatları eSky'da

Gidiş-dönüş 1 yetişkin yolcu ücreti

✔️ Gulf Air havayolu nereye uçuyor?

[AIRLINES_NAME] havayolu birçok farklı noktaya uçuyor. Mevcut uçuş programlarını kontrol etmek için lütfen eSky sayfasını kullanın.

✔️ Gulf Air ile en ucuz biletleri ne zaman bulabilirim?

Gulf Air havayolu için bilet satın almanın en iyi zamanı uçuş tarihinden önce mümkün olabildiğince en erken bir zamanda satın almaktır.

✔️ Hangi havayolları benzer uçuşlar sunuyor?

Gulf Air havayolu’nun gerçekleştirdiği istikametlere, uçuş gerçekleştiren farklı havayolları da mevcut. Seçmiş olduğunuz istikamete göre mevcut olan tüm listeyi görebilmeniz için lütfen eSky sayfasına gidiniz.

✔️ Gulf Air uçuşuyla birlikte otel rezervasyonu yapabilir miyim?

eSky sistemi üzerinden Uçuş+Otel paketini seçerek otel rezervasyonunuzu da yapabilirsiniz. Bu sayede sadece seyahatinizi kolaylaştırmakla kalmayacak, aynı zamanda paket indirimleri sayesinde para kazanmış olursunuz.

Get to know more about Gulf Air

Gulf Air

Gulf Air Havayolları, 1950 yılında Bahreyn de kurulmuştur. Ortadoğu, Asya, Avrupa ve Afrika olmak üzere 43 şehir ve 24 ülkeye sürekli uçuşlar gerçekleştirmektedir. 2015 yılında, 5 milyondan fazla yolcu Gulf Air şirketi ile seyahat etmiştir.

Bagaj

Falcon Gold(Business) yolcuları: 1 adet, maksimum 40 kg ve 95cm x 75cm x 45cm ebatlarında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. 1 adet maksimum 9 kg ağırlığında ki el bagajları kabin bagajı olarak kabul edilmektedir.

Economy Class yolcuları: 1 adet, maksimum 30 kg ve 95cm x 75cm x 45cm ebatlarında ki bagajlar check-in bagajı olarak kabul edilmektedir. 1 adet maksimum 6 kg ağırlığında ki el bagajları kabin bagajı olarak kabul edilmektedir.
 

Not: Bagaj limitleri uçuş sınıfı veya güzergaha göre değişiklik gösterebildiği gibi hava yolu firması tarafından da değiştirilebilir. Uçuşunuzla ilgili bagaj limitlerini, rezervasyon sonrası aldığınız mailden kontrol ederek emin olabilirsiniz.”

Rezervasyon sınıfları

Falcon Gold(Business) ve Economy Class olmak üzere 2 farklı rezervasyon sınıf hizmeti sunmaktadır.

Online check-in

Gulf Air Havayolları, online check-in hizmeti uçuş saatinin 24 saat öncesinden başlayıp 90 dakika öncesine kadar hizmet vermektedir.

Filo

Ocak 2016 dan itibaren, Airbus A320-200, Airbus A321-200 ve Airbus A330-200 model uçaklarıyla toplamda 28 adet uçağıyla Gulf Air filosu hizmet vermektedir.

Bahreyn Uluslararası Havaalanı

Bahreyn Uluslararası Havaalanı, Bahreyn ülkesinin Muharraq şehrinde kurulmuş olup, şehir merkezine uzaklığı 7km dir. Gulf Air Havayolları, Kalitta Air ve Swiftair Bahrain gibi şirketlerin genel merkezi burada bulunmaktadır. 2015 yılında 8.5 milyon yolcu havalimanını kullanmış olup, 100,625 uçuş gerçekleştirilmiştir. Dünya üzerinde ki 44 farklı noktaya sürekli uçuşlar gerçekleştirilmektedir. Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Kuveyt, Suudi Arabistan, Türkiye, İngiltere ve Hindistan en çok seyahat edilen ülkelerdir. Havalimanında, Wi-Fi, duty-free mağazaları, ibadethane, kafeterya, alış veriş mağazaları, restoranlar, döviz büroları hizmet vermektedir.

Yemek

Gulf Air Havayolları yolcularına ücretsiz olarak ana yemek, tatlı, salata soğuk ve sıcak içecekler ikram etmektedir. Diyet, alerji, vejetaryen veya farklı çeşitlerde yemek çeşitleri için, uçuştan 24 saat öncesinden bildirilmesi gerekmektedir.

Ek hizmetler

Gulf Air Havayolları,  yolcularına dokunmatik ekran, film, müzik, oyun ve TV hizmeti sunmaktadır. Falconflyer Miles programında, yolcuların uçuş yaptıkça mil kazandıkları ve bu milleri anlaşmalı mağazalarda ya da bilet alımında kullanabilmektedirler.